Informace o produktu

CLARINS WONDER PERFECT MASCARA 4D - Objemová a prodlužující řasenka

Řasenka s jedinečným komplexem Lash Boosting  pro viditelně silnější, výraznější a delší řasy den po dni.

Kartáček se SuperSoft štětinkami, které jsou pevné a přesto extrémně pružné, zajišťují jemnou aplikaci bez obtiskávání na oční víčka. Rovnoměrné rozmístění štětin na kartáčku zajišťuje jednotné a přesné nanesení řasenky, která dokonale přilne k řasám.

Aplikace:
Pro intenzivnější pohled očí se při nanášení řasenky zaměřte na řasy ve vnějším koutku oka. Pro svěže vypadající oči aplikujte řasenku pouze na vnější řasy horního víčka.

Složení produktu

AQUA/WATER/EAU. CI 77499/IRON OXIDES. SYNTHETIC BEESWAX. ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER. PARAFFIN. GLYCERYL STEARATE. STEARIC ACID. COPERNICIA CERIFERA CERA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE CARNAUBA. ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX. PVP. AMINOMETHYL PROPANEDIOL. BUTYLENE GLYCOL. SORBITAN SESQUIOLEATE. PHENOXYETHANOL. CERA MICROCRISTALLINA/MICROCRYSTALLINE WAX/CIRE MICROCRISTALLINE. HYDROXYETHYLCELLULOSE. PANTHENOL. ROSA CENTIFOLIA FLOWER WAX. ROSA DAMASCENA FLOWER WAX. SUCROSE STEARATE. SPHINGANINE. DIMETHICONE. CAPRYLYL GLYCOL. ASCORBYL PALMITATE. TOCOPHEROL. LAURETH-21. POTASSIUM SORBATE. SYNTHETIC WAX. SODIUM STEARATE. HEXYLENE GLYCOL [MS3211A/00]AQUA/WATER/EAU · CI 77499/IRON OXIDES · SYNTHETIC BEESWAX · ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER · PARAFFIN · GLYCERYL STEARATE · STEARIC ACID · COPERNICIA CERIFERA CERA/ COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WA X /CIRE DE CARNAUBA · ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WA X · P VP · A M I N O M E T H Y L P R O P A N E D I O L · B U T Y L E N E G LY C O L · S O R B I T A N SESQUIOLEATE · PHENOXYETHANOL · CERA MICROCRISTALLINA/MICROCRYSTALLINE WAX/CIRE MICROCRISTALLINE · HYDROXYETHYLCELLULOSE · PANTHENOL · ROSA CENTIFOLIA FLOWER WAX · ROS A DA M A SCEN A FLOW ER WAX · SUCROSE STEARATE · SPHINGANINE · DIMETHICONE · CAPRYLYL GLYCOL · ASCORBYL PALMITATE · TOCOPHEROL · LAURETH-21 · POTASSIUM SORBATE · SYNTHETIC WAX · SODIUM STEARATE · HEXYLENE GLYCOL. [MS3211A/00]