Informace o produktu

Dokonale krycí korekční tužka

 

Stylo Correct je krycí korekční tužka. Slibuje bezchybnou pleť díky složení s vysokou krycí schopností a krémové textuře, která se hladce spojuje.

Jeho textura je lehká, nevysušuje a snadno se aplikuje.

Jeho elegantní zakončení nabízí optimální výsledky líčení: měkká, jemná a zaoblená korektorová tyčinka na jednom konci pro přesné nanášení a pěnový aplikátor na druhém konci pro bezproblémové začlenění textury do pleti.

Řada 11 odstínů, s neutrálním podtónem, aby vyhovovaly co největšímu počtu odstínů pleti.

Co je dobré vědět: všechny odstíny odpovídají podkladovým odstínům Sisley. Například pro odstín 2N nebo 2W zvolte Stylo Correct v odstínu 2.

Okamžitě zanechá zářivě matný vzhled, který zajistí bezchybnou pleť po celý den. Skvrny jsou skryté, nedokonalosti vyhlazené a redukované a pigmentové vady jsou opticky opravené.

Při pravidelném používání pomáhá Stylo Correct minimalizovat výskyt a intenzitu nedokonalostí. Pleť je zklidněná.
#
#
 


Výsledek

Jeho matný povrch zakrývá vady, vyhlazuje a redukuje nedokonalosti a vizuálně koriguje pigmentové vady. Den po dni jeho složení obohacené o kyselinu benzoovou a alfa-bisabolol pomáhá minimalizovat výskyt a intenzitu skvrn. Pleť je zklidněná.

 Tipy pro použití

Aplikujte produkt na skvrny a poté použijte špičku aplikátoru k hladkému zapracování textury do pleti.

#

Kombinace s

# Blur Expert
Rozjasňující a zdokonalující matný závoj

Objevit#


Le Phyto-Blush
Rozjasňující tvářenka

Objevit

Složení produktu

Kyselina benzoová: pomáhá omezovat nedokonalosti. Alfa-bisabolol: zklidňuje pleť a minimalizuje pocity podráždění. Vitamin E acetát: působí proti volným radikálům a má antioxidační účinky.