background image
Vyhledat obchod
Header Mobile Header

Limitovaná edice

Vánoční kolekce

Vznešená zima

PERFEKTNÍ DÁREK, PROTOŽE JE OD VÁS

Před Vánoci

MOJE ZIMNÍ PÉČE

Najděte si o svátcích chvilku pro sebe s naší elegantní dárkovou sadu péče o pleť. V Marionnaud jsme pro vás vytvořili set nezbytností pro zimní hydrataci a to pro všechny typy pleti.

MOJE PŘÍRODNÍ PRODUKTY PÉČE O PLEŤ

Zde najdete nezbytnosti z řady GREEN, která kombinuje smyslové textury a jemné vůně pro uklidňující kosmetický rituál. Hýčkejte se a vaše blízké našimi úžasnými přírodními produkty.

MOJE CHVÍLE PÉČE O SEBE

Ponořte se na chvíli do uklidňujícího světa. V těchto krabičkách se skrývá ideální dárek pro vaše blízké. Nebo pro vás? Je čas odložit přípravy na svátky a nechat se zlákat našimi čtyřmi dárkovými sety, které spojují to podstatné pro pohodové prožití konce roku. Každá je věnována jedné z našich vlajkových řad: make-up, péče o pleť, vůně, koupel.


ROZHOVOR S GARANCE TRESARRIEU

Ilustrace vánoční kolekce Marionnaud speciálně navrhla Garance Tresarrieu, francouzský specialista na Toile de Jouy. Náš vzor Toile de Jouy, mezi tradicí a moderností, vypráví majestátní příběh vánoční Marionnaud prostřednictvím 4 scén. Objevte proces vytváření tohoto elegantního a jedinečného vzoru, který sama Garance vyprávěla ve své dílně.


Vánoční příběh vyprávěný Marionnaud

Scéna 1 - Seznam přání

Jednoho prosincového odpoledne malá holčička zahalená do kabátu staví svého sněhuláka a recituje seznam přání pro Ježíška. Její matka sedí na zahradním stole z tepaného železa sepisuje seznam přání své dcery.

Scéna 2 - Obejv

Je krásný zasněžený zimní den. Matka s dcerou jdou na procházku, obě zachumlané do dlouhých zimních kabátů. Kráčejí ruku v ruce v krásném a velkém lese, vidí majestátní dub se zlatými listy a u jeho kmene horu darů.

Scéna 3 - Cesta domů

Když začíná padat sníh, matka s dítětem v doprovodu lesních zvířat odcházejí s dárky do svého rodinného domu. Vítá je velmi elegantní babička, která stojí u okna, zdraví je a zve dále.

Scéna 4 - Vánoční stromeček

Za soumraku přichází celá rodina na zahradu se svíčkami, aby se shromáždili kolem velkého, vznešeně ozdobeného vánočního stromku. Matka a její vnučka dávají všechny dárky pod stromeček, zatímco ostatní jej osvětlují. Atmosféra je velmi vlídná, přátelská a plná radosti.

Footer Mobile Header