Informace o produktu

#

ARMANI MY WAY

OBJEVTE NOVOU DÁMSKOU VŮNI

Flakon MY WAY je talismanem, který zachycuje všechny okamžiky, na kterých záleží.

Modrý kámen je v barvě Země, univerzální barvě, která nás všechny spojuje nejen s naší planetou, ale i mezi sebou navzájem. Zlatý prstenec kolem kamene je symbolem cesty, na níž nás obohacují každé setkání a zážitek. Na prstenci je vyražen podpis Giorgio Armani. Kolem hrdla flakonu se vyjímá modrá stuha, která vůni spojuje s módním světem značky Armani. Každá ze tří velikostí vůní MY WAY, 30, 50 nebo 90 ml, je navržena tak, aby se dala po vypotřebování odšroubovat a doplnit z pohodlí domova pomocí doplňující lahvičky s náhradní náplní. Náhradní náplň MY WAY má 150 ml a prodává se v krabičce bez celofánu.

NA KAŽDÉM OKAMŽIKU ZÁLEŽÍ

 

 

MY WAY je vůně objevování. Vůně pro ženu, která má otevřenou mysl, je zvědavá, sama sebou, připravena rozšiřovat své obzory a zažívat smysluplné okamžiky a setkání po celém světě.

 

#
#
#

HLAVA

BERGAMOT Z KALÁBRIE A POMERANČOVÝ KVĚT Z EGYPTA

SRDCE

TUBERÓZA A JASMÍN Z INDIE

ZÁKLAD

CEDROVÉ DŘEVO Z VIRGINIE, VANILKA Z MADAGASKARU, BÍLÉ PIŽMO
ODPOVĚDNĚ ZÍSKÁVANÉ INGREDIENCE

Tón pomerančového květu získávaný z ručně sbíraných hořkých pomerančů v Egyptě, je tvořen přírodním procesem extrakce, nazývaným effleurage. Květy tuberózy jsou ručně sbírány blízko města Mysore, ve státě Karnataka v Indii. Vanilka je získávána díky udržitelnému a odpovědnému programu, který je navržen tak, aby podporoval lokální komunity Madagaskaru.

#
#OTEVŘETE. DOPLŇTE. OPAKUJTE.

Inovativní design náhradní náplně vůně MY WAY Eau de Parfum Vám umožní doplnit flakon bez ztráty jediné kapky vůně.

ŘEMESLO

Výroba každého flakonu MY WAY je cestou sama o sobě. Ta spojuje tradiční řemeslo a inovaci. Kombinace elegantních linií flakonu, modrého kamene olemovaného zlatým prstencem s podpisem Giorgio Armani a vůně MY WAY pak zachycují všechny okamžiky, na kterých záleží.

#