Informace o produktuPRADA PARADOXE EAU DE PARFUM
nová ikonická vůně značky Prada

PARADOXNÍ ŽENA, KTEROU NELZE DEFINOVAT


Prada Paradoxe Eau de Parfum, nová ikonická dámská vůně, je základním vyjádřením ženskosti ve všech jejích podobách. Paradoxe nečekaně snoubí protiklady, aby oslavil různorodost žen, jejich sebevyjádření a osvobození, které přichází s tím, že nikdy nejsme stejné, ale vždy samy sebou.

#
#

NADČASOVÝ KVĚTINOVÝ MIX PŘEDSTAVUJE AVANTGARDNÍ ZÁKLAD VŮNĚ


Tým parfumérů Nadège Le Garlantezec, Shyamala Maisondieu a Antoine Maisondieu doplnili ředitelka značky Prada Miuccia Prada a designér Rafem Simons. Společně pracovali na by sladění nadčasovosti a avantgardy, přírody a inovace. Prada využívá paradoxy ikonických ingrediencí, aby odhalila nové vůně a vonné tóny.

Svěžest s první extrakcí pupenů neroli pro značku PRADA, která zachycuje vůni květu neroli a jeho květinový a svěží rozměr.

Smyslnosti díky použití AmbrofixuTM, který odhaluje zářivou hřejivost. Tento bio-konvertovaný jantar, přirozeně získaný z cukrové třtiny, vyžaduje 100krát méně zemědělské půdy než ten tradiční.

Intenzita v podobě nové revoluční a obnovitelné molekule pižma: SerenolideTM. Jedná se o jednu z nejrozšířenějších molekul pižma na světě pro intenzivní, a přesto jemnou a příjemnou vůni patrnou hned od začátku.ZNOVUOBJEVENÝ IKONICKÝ TROJÚHELNÍK


Parfémovaná voda Prada Paradoxe, která v sobě skrývá samotnou podstatu značky Prada, se vyznačuje nejikoničtějším prvkem značky – jejím trojúhelníkovým logem, do jehož tvaru byl navržen tento znovudoplnitelný flakon. Nakloněný, a přesto silně uzemněný, našikmo, a přesto stabilní, flakon tvoří estetický otevřený pravý úhel, který se otevírá od základu až po uzávěr. Tvar radikálního trojúhelníkového flakonu je zjemněn zaoblenými úhly, zatímco jemná růžová barva vůně kontrastuje se sytě černým znakem značky Prada. Ženský, ale rušivý – a okamžitě rozpoznatelný prvek – flakon je zakončen zlatou pumpičkou, která odráží tvar láhve a na černém uzávěru se vyjímá vyražené zlaté logo.

#
#

UNIKÁTNÍ FLAKON, KTERÝ VYDRŽÍ


Skleněné flakony Prada Paradoxe byly navrženy tak, aby byly lehké a omezily tak množství použitého skla. Krabičky jsou pak certifikovány FSC™ MIX, což zajišťuje udržitelný výběr papíru a lepenky k jejich výrobě.

Celá řada Prada Paradoxe je opakovaně doplnitelná, což umožňuje snížit množství obalového materiálu. Flakon 50ml Prada Paradoxe společně se 100ml náhradní náplně pomáhají vyhnout se spotřebě až 40 % obalového materiálu než v případě použití tří jednotlivých 50ml flakonů Prada Paradoxe. Nižší spotřeba materiálového obalu zahrnuje 29 % skla, 67 % kovů, 46 % plastů a 39 % lepenky.