Informace o produktu

 

NOVÁ PARFÉMOVANÁ VODA

 Květinový vzor na Gucci Flora Gorgeous Jasmine stvořený ve vizi Alessandra Michelea je jako magický dotek, který tuto vodu zpečeťuje jako objekt vnitřní inspirace pro každého, kdo se s ní setká.


 

SLOŽENÍ

 


#
#
#

Gucci Flora Gorgeous Jasmine má jiskřivé složení v čele s královským jasmínem. Výtažky z něžných věnečků vznešeného jasmínu se proměňují v srdce a duši Gucci Flora Gorgeous Jasmine a tvoří osvícené ztělesnění této vzácné květiny. Základní tóny santalového dřeva a pryskyřice benzoe zahalují nositelku svou zklidňující smyslností do jedinečné vůně. Energii vnitřní radosti této vůně dále pozvedávají optimistické tóny mandarinky a magnólie, které ji protkávají radostnou smyslností.


 

KAMPAŇ

 Vstupte do nové dimenze nespoutané svobody s Gucci Flora Gorgeous Jasmine Eau de Parfum. Tato druhá vůně navazuje na příběh radostí prodchnutého světa #FloraFantasy, který otevřela Gucci Flora Gorgeous Gardenia, a zve vás do uvolněného poklidu.


Složení produktu

Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Eugenol, Citral, Coumarin, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol.