Informace o produktu

#

CHLOÉ ROSÉ NATURELLE INTENSE NYNÍ V UDRŽITELNÉM DESIGNU

Chloé představuje Rose Naturelle Intense smíchanou z vůní 100% přírodního původu, alkoholu a vody. Ničeho jiného. Tento veganský parfém je znovuplnitelný a neobsahuje žádná umělá barviva. Rose Naturelle Intense je dřevitá růžová parfémovaná voda se srdcem z bio růže. Je dostupná ve 150ml plnitelném flakonu, díky čemuž má nižší dopad na životní prostředí.

 
#
#

Jakmile svou 100ml Chloé Eau de Parfum vypotřebujete, odšroubujte pumpičku flakonu. 150ml plnitelný flakon našroubujte přímo na hrdlo. Novou náplň můžete hned začít používat. Plnitelný flakon při odšroubování držte za bílý uzávěr.


#

ROSE NATURELLE INTENSE
VŮNĚ 100% PŘÍRODNÍHO PŮVODU

 


 


Kompozici nejdříve otevírá sladký a svěží bergamot. Za ním procitá čistá a lehká neroli s nádechem korunních lístků, poté se rozvine vznešená a vytříbená esence bio růže. Základ z krémového santalového dřeva dodává vůni plnost a dotek cedru ji pozvedá do nadčasové elegance.

 #
#
#
#

 

Hlava
Svěží bergamot

 

Srdce
Bio růže

 

Základ
Dubové dřevo

 

Složení produktu

ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, CITRONELLOL, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, COUMARIN, CITRAL, EUGENOL, BENZYL ALCOHOL, FARNESOL.