Sdílet tento výrobek s kamarádem/kamarádkou
  • Sisley BLACK ROSE SKIN INFUSION CREAM Denní rozjasňující péče o pleť

Kód 00041284

4 499 Kč 4499.0 CZK

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

SISLEY - Black Rose Skin Infusion Cream - Denní rozjasňující péče o pleť

Black Rose Skin Infusion Cream je dokonalou denní péčí pro načechranou a prozářenou pleť. Je založena na třech základních prvcích řady z černé růže pro větší účinky a požitek:
- jedinečná smyslová textura,
- jemná a návyková vůně,
- okamžitý a dlouhodobý mladistvý efekt

1. Obnovuje pružnost pleti
Výtažek z kalichu mochyně židovské s dvojitým vyplňujícím účinkem v epidermis a dermis*, je kombinován s výtažkem z mořské řasy padina pavonica, který posiluje hydrické vrstvy kůže pro nadýchanou pleť. 
2. Podporuje jas a prozářenost pleti
Vodní výtažek z černé růže okamžitě vyhlazuje strukturu pleti a zlepšuje odraz světla. Toto působení je doplněno výtažkem květů z ibišku a zvyšuje zářivost pleti. Výtažek z alpské růže je bohatý na silné oxidanty a bojuje proti unavené pleti.

Mimořádně smyslová aplikace: hedvábná textura, která přechází do mikro kapiček vody a proniká do srdce epidermis. Hydratovaná pleť je naplněná vhkostí a vypadá mladě. Kombinace olejového extraktu z černé růže, májové růže a bambuckého a lničkového oleje, zanechává pleť jemnou, přináší okamžitý pocit svěžesti a dlouhotrvající komfort. Voňavé ingredience podněcují čichové vjemy z řady péče o pleť s černou růží

- esenciální oleje z růže, magnolie a muškátu
- probouzí smysly a poskytují okamžitý pocit pohody. 

Tolerance je testovaná pod dermatologickým dohledem. Vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Nekomedogenní.

*testováno in vitro

VÝSLEDEK:
OKAMŽITĚ - Intenzivně hydratované pleť je naplněná vlhkostí. Je viditelně načechraná a vyhlazená. Jeví se jako odpočatá a více zářivá.
DEN PO DNI - Péče o pleť pomáhá obnovit elastičnost a vzhled mladé pleti. Pleť je zářivější a svěžejší. Pleť znovu získá vitalitu a “dýchá” mladistvostí.
TIPY PRO POUŽITÍ - Aplikujte na obličeja a krk, ráno a večer. Pro pleť, která se necítí komfortně, aplikujte jednou denně jako první, pár kapek oleje z černé růže.

Objem: 50 ml