Informace o produktu

 

 

Black Rose Skin Infusion Cream je dokonalou denní péčí pro načechranou a prozářenou pleť. Je založena na třech základních prvcích řady z černé růže pro větší účinky a požitek:

-jedinečná smyslová textura,
-ajemná a návyková vůně,
-okamžitý a dlouhodobý mladistvý efekt

 

#
#

1. Obnovuje pružnost pleti Extrakt z kalichu mochyně židovské s dvojitým vyplňujícím účinkem v epidermis a dermis*, je kombinován s výtažkem z mořské řasy padina pavonica, který posiluje hydrické vrstvy kůže pro nadýchanou pleť.

2. Podporuje jas a prozářenost pleti

Vodní extrakt z černé růže okamžitě vyhlazuje strukturu pleti a zlepšuje odraz světla. Toto působení je doplněno výtažkem květů z ibišku a zvyšuje zářivost pleti. Extrakt z alpské růže je bohatý na silné oxidanty a bojuje proti unavené pleti.

 

 

Mimořádně smyslová aplikace: hedvábná textura, která přechází do mikro kapiček vody a proniká do srdce epidermis. Hydratovaná pleť je naplněná vhkostí a vypadá mladě.
Kombinace olejového extraktu z černé růže, májové růže a bambuckého a lničkového oleje, zanechává pleť jemnou, přináší okamžitý pocit svěžesti a dlouhotrvající komfort. Voňavé ingredience z řady péče o pleť s černou růží podněcují čichové vjemy - esenciální oleje z růže, magnolie a muškátu probouzí smysly a poskytují okamžitý pocit pohody.

Tolerance je testována pod dermatologickým dohledem. Vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Nekomedogenní.
*testováno in vitro

 

#