Informace o produktu

SISLEY VELVET SLEEPING MASK - Obnovující noční maska

Uklidňující a regenerační sametová maska na spaní ​​se šafránovými květy
pomáhá suché pleti "získat svou sílu" přes noc. Optimalizuje noční přirozenou aktivitu pleti. V noci, chráněná před poškozením, se pleť věnuje opravě. Tato zklidňující maska ​​podporuje suchou pleť při nočních opravách, díky nejúčinnějším ingrediencím (tymiánový med, bambucké máslo). Po probuzení se pleť "zotaví ", oživí, je silnější a odolnější. Intenzivně vyživená a hydratovaná, díky koktejlu silných aktivních ingrediencí na rostlinné bázi (oleje z makadamu a bavlny, kokumové máslo, extrakty ze sedoulku japonského a máchaličky paví). Komfort a zklidnění suché pleti. Poskytuje okamžitý pocit pohodlí a díky své zklidňující textuře a vůni, která obklopí pleť jemností. Extrakt ze šafránových květů zklidňuje suchou pleť, která po probuzení znovu získává komfort a pružnost. Maska ​​může být použita jako SOS maska pro okamžitý pocit úlevy a pohodlí během pouhých 10 minut. "

Extrakt ze šafránových květů: zklidňuje pocity nepohodlí; tymiánový med: regenerační přísada; bambucké máslo: vyživuje a obnovuje; duo olejů - makadamový a bavlníkový olej: vyživuje; kokumové máslo: oprava lipidů; extrakt ze sedoulku japonského: vyživuje a hydratuje; extrakt z máchaličky paví: zvlhčuje; komplex hydratačních klíčových složek – rostlinný glycerín a provitamin B5: zvlhčuje.

Výsledky: 
Jako maska pro spaní:
Při spánku je pleť zklidněna a pocity nepohodlí jsou odstraněny. Je dokonale vyživená a hydratovaná po celou noc, pleť znovu získá pohodlí a pružnost. Po probuzení je pleť revitalizovaná, zregenerovaná a viditelně krásnější, měkčí a pohodlnější.
Jako maska SOS: pleť je zklidněná, vyživená a hydratovaná během 10 minut. Zabalená do bublinek měkkosti, komfortní, opět hladká, měkká a vláčná.

Použití:

Jako masku na spaní naneste tenkou vrstvu na obličej a krk jednou nebo dvakrát týdně namísto každodenní péče o pleť a ponechte přes noc. Jako masku SOS naneste silnou vrstvu na obličej a krk. Nechte působit 10 minut. Přebytek vmasírujte.