Informace o produktu

Obnovující maska na spaní 

Uklidňující a regenerační sametová maska na spaní ​​se šafránovými květy pomáhá suché pleti ""získat svou sílu"" přes noc.

- Optimalizuje noční přirozenou aktivitu pleti.
V noci, chráněná před poškozením, se pleť věnuje opravě. Tato zklidňující maska ​​podporuje suchou pleť při nočních opravách díky nejúčinnějším ingrediencím (tymiánový med, bambucké máslo). Po probuzení se pleť ""zotaví "", oživí, je silnější a odolnější.

- Intenzivně vyživená a hydratovaná, díky koktejlu silných aktivních ingrediencí na rostlinné bázi (oleje z makadamu a bavlny, kokumové máslo, extrakty ze sedoulku japonského a máchaličky paví).

- Komfort a zklidnění suché pleti.
Poskytuje okamžitý pocit pohodlí díky své zklidňující textuře a vůni, která obklopí pleť jemností. Extrakt ze šafránových květů zklidňuje suchou pleť, která po probuzení znovu získává komfort a pružnost.

Maska ​​může být použita jako SOS maska pro okamžitý pocit úlevy a pohodlí během pouhých 10 minut.

 

Model


Before&AfterVýsledek:

Jako maska pro spaní:
Při spánku je pleť zklidněna a pocity nepohodlí jsou odstraněny. Je dokonale vyživená a hydratovaná po celou noc, pleť znovu získá pohodlí a pružnost. Po probuzení je pleť revitalizovaná, zregenerovaná a viditelně krásnější, měkčí a pohodlnější.

Jako maska SOS:
pleť je zklidněná, vyživená a hydratovaná během 10 minut. Zabalená do bublinek měkkosti, komfortní, opět hladká, měkká a vláčná.


Tipy na aplikaci:

Jako masku na spaní naneste tenkou vrstvu na obličej a krk jednou nebo dvakrát týdně namísto každodenní péče o pleť a ponechte přes noc.

Jako masku SOS naneste silnou vrstvu na obličej a krk. Nechte působit 10 minut. Přebytek vmasírujte.