Informace o produktu

MITOMO GOLD & CHERRY BLOSSOM Pleťová maska

Zlato – má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti, stimuluje syntézu kolagenu a rekonstrukci tkání, oddaluje tvorbu vrásek a stimuluje pokožku. Má vliv na zpomalení vylučování melaninu, a proto se kosmetika s jeho obsahem doporučuje lidem, kteří bojují se zabarvením pleti a akné. Intenzivně hydratuje, odstraňuje volné radikály a pomáhá eliminovat škodlivé účinky UV záření. Je velmi dobrým nosičem dalších účinných látek, takže funguje jako pumpa, díky čemuž urychluje migraci dalších účinných látek obsažených v masce do pleti. Podporuje odstraňování toxinů a iniciuje rekonstrukci tkáně. Díky této vlastnosti jsou kosmetologové velmi ochotni je kombinovat s různými jinými substráty, což výrazně zvyšuje účinnost kosmetiky.

Japonský květ třešně - poskytuje intenzivní a okamžitý pocit hydratace a hladkou a citlivou pokožku. Dokonale se vstřebává, neustále nasycuje pokožku zevnitř a trvale obnovuje její úroveň hydratace. Uvolňuje, rozjasňuje a zjemňuje pleť. Obsahuje arbutin, který pomáhá předcházet hromadění melaminu.

Složení produktu

Aqua,Glycerin, Butylene Glycol,Dipropylene Glycol Phenoxyethanol,Chlorphenesin,Allantoin, Carbomer, Panthenol,PEG-60 Hydrogenated Castor Oil,Triethanolamine,Prunus Serrulata Flower Extract,Colloidal Gold, Disodium EDTA,Aloe Vera Leaf Extract,Boswellia