Informace o produktu

MITOMO ALOE & CHERRY BLOSSOM Pleťová maska

ALoe Vera je nenahraditelný, přírodní produkt péče o pleť, který je schopen viditelně zlepšit její stav a redukovat nedokonalosti na jejím povrchu. Dokonale hydratuje, regeneruje a zjemňuje pokožku. Má zklidňující a protizánětlivé vlastnosti, proto se často přidává do kosmetiky určené pro problematickou pleť. Zvyšuje také elasticitu pokožky tím, že ji stimuluje k produkci nového kolagenu a elastinu a snižuje škodlivé účinky volných radikálů. Pomáhá při zásobování kožních buněk kyslíkem, čímž posiluje odolnost a proces regenerace tkání a zvyšuje průtok krve rozšířením kapilár v kůži. Aloe vera je také zdrojem vitamínů A, C a E nezbytných pro zralou pleť, které jí umožňují hydratovat, elastifikovat, promašťovat a vyhlazovat pokožku a také zvyšovat produkci kyseliny hyaluronové.

Japonský květ třešně - poskytuje intenzivní a okamžitý pocit hydratace a hladkou a citlivou pokožku. Dokonale se vstřebává, neustále nasycuje pokožku zevnitř a trvale obnovuje její úroveň hydratace. Uvolňuje, rozjasňuje a zjemňuje pleť. Obsahuje arbutin, který pomáhá předcházet hromadění melaminu.

Složení produktu

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Allantoin, Carbomer, Panthenol,PEG-60 Hydroenated Castor Oil, Triethanolamine, Prunus Serrulata Flower Extract, Disodium EDTA, Aloe Vera Leaf Extract, Boswellia Serrata Gum extract, Fragrance, Sodium Hyaluronate, Sodium Polyacrylate