Informace o produktu

MARIONNAUD SKIN CARE HYDRATING SOS EYE CREAM - Hydratační krém na oční okolí

Naše tělo je ze 60-80% tvořeno vodou
, přičemž celých 15% je pečlivě uchováváno v pokožce. Během dne však tuto naší vodní rezervu ohrožuje stres a vnější agresory. Výsledkem je dehydrovaná, mdlá, předčasně stárnoucí pleť.

Zachránit žíznivou pleť přicházejí výrobky z nové řady Marionnaud Skin Systéme Hydrate, které svými aktivními složkami působí na hlavní mechanismy a přímo pleť napumpují vodou. 

Obsahuje 3 aktivní ingredience přírodního původu: 
✓ voda ze švýcarských ledovců
✓ extrakt z divoké macešky
✓ komplex cukrů na rostlinné bázi

Mineralizuje pleť, podporuje syntézu kyseliny hyaluronové a zadržuje vodu v kůži. Podporuje syntézu aquaporinů a zlepšuje cirkulaci vody v pleti. Hydrating SOS Eye Cream je vhodný pro každodenní péči a jeho skvělá nelepivá gelová textura slibuje rozjasněné oční okolí, hladší kontury a svěží pohled.

Aplikace:
Použijte ráno na vyčištěnou pleť. Jemně vklepávejte okolo očí.

#24hydration #madeinfrance #freshgeltexture #everydaythirst-quenching

Tento krém z této řady používám zatím krátce.Je cenově dostupný a textura je příjemná gelová a trochu chladiva.Urcite je v...

Tento krém z této řady používám zatím krátce.Je cenově dostupný a textura je příjemná gelová a trochu chladiva.Urcite je vhodný na jaro-leto,na zimu by mi nestačil.Mela jsem z této řady na zimu i krém hydratační a byl skvělí.Mohu určitě doporučit.

28 Bře 2022

Perfektní hydratační řada s vodou ze švédských ledovců! Pecka

Perfektní hydratační řada s vodou ze švédských ledovců! Pecka

28 Lis 2020