Informace o produktu

MITOMO COLLAGEN & LITHOSPERMUM Pleťová maska

Kolagen je jednou z nejdůležitějších složek těla odpovědných za hustotu, pevnost a pružnost pokožky. Díky němu se buňky neustále obnovují. Bohužel v průběhu let tělo ztrácí schopnost přirozeně produkovat kolagen. Obnovuje poškozené buňky pokožky obličeje, obnovuje její hydrataci, pevnost a hladkost. Zlepší se také tón pleti, napne se a vrásky budou mělčí. Kolagen se díky schopnosti regenerace pleti osvědčí i v péči o aknózní pleť - normalizuje vylučování kožního mazu a promašťuje obličej, vyrovnává jeho barvu a vyhlazuje jizvičky po akné.

Lithospermum Officinale - za kterým se jednoduše skrývá extrakt z lékařského opakování, patřící do čeledi brutnáků lékařských. Redukuje žilky, snižuje otoky a zklidňuje kožní záněty. Má uklidňující účinek a zklidňuje zarudnutí a otoky při kousnutí. Je také dobrý na řezné rány, vyrážky, popáleniny a záněty kůže - ideální pro použití na aknózní pleť.


Vlastnosti: zpevňuje a tonizuje pokožku obličeje, stimuluje obnovu buněk, intenzivně hydratuje, vyrovnává tón pleti, zpevňuje pokožku a redukuje jemné linky, regeneruje a vyživuje, normalizuje sekreci kožního mazu, vyhlazuje jizvy po akné, redukuje žilky, zklidňuje kožní záněty.

Složení produktu

aqua, glycérine, butylène glycol, dipropylène glycol, hyaluronate de sodium, carbomère, extrait de racine de lithospermum officinale, extrait de feuille d'aloe vera, extrait de boswellia serrata, hydroxyde de potassium, caprylyl glycol acide caprylhydroxamique, EDTA disodique, chlorphénésine, alléthanol, phénolène, huile de ricin hydrogénée et éthoxylée, collagène hydrolysé, parfum