Informace o produktu

MITOMO LITHOSPERMUM & HYALURONIC ACID Pleťová maska

Lithospermum Officinale - za kterým se jednoduše skrývá extrakt z lékařského opakování, patřící do čeledi brutnáků lékařských. Redukuje žilky, snižuje otoky a zklidňuje kožní záněty. Má uklidňující účinek a zklidňuje zarudnutí a otoky při kousnutí. Je také dobrý na řezné rány, vyrážky, popáleniny a záněty kůže - ideální pro použití na aknózní pleť.

Kyselina hyaluronová – chemická sloučenina, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Je obsažen téměř v každé části našeho těla, ale největší množství – přes 50 % – koncentruje právě pokožka! Intenzivně regeneruje sluncem unavenou pokožku, poskytuje dlouhodobou hydrataci a hydrataci, ale také zabraňuje úniku vody z epidermis, díky čemuž naše pokožka získává zdravý, zářivý vzhled a stává se odolnou vůči slunečnímu záření.

Vlastnosti: Vynikající prostředek pro suchou a citlivou pokožku, Intenzivně hydratuje, Zabraňuje úniku vlhkosti z pokožky, Díky svým hydratačním vlastnostem je prevencí proti stárnutí, Snižuje zarudnutí a zklidňuje zánětlivé reakce, Neucpává póry, Reguluje činnost mazových žláz, Zlepšuje a udržuje oválný obličej, Obnovuje přirozený lesk pokožky.

Složení produktu

aqua, glycérine, butylène glycol, dipropylène glycol, hyaluronate de sodium, carbomère, extrait de racine de lithospermum officinale, extrait de feuille d'aloe vera, extrait de boswellia serrata, hydroxyde de potassium, caprylyl glycol acide caprylhydroxamique, EDTA disodique, chlorphénésine, alléthanol, phénolène, huile de ricin hydrogénée et éthoxylée, parfum