Informace o produktu

SISLEY EYE CONTROUR MASK - Maska na oční kontury

Maska na oční kontury je expresní vyhlazující maska, která se používá k redukci otoků pod očima. Tato maska je speciálně připravená pro křehkou pleť v okolí očí. Díky unikátní kombinaci aktivních složek rostlinného původu (ginkgo biloba, arnika, kaštan, lipový květ), vitamínů (provitamín B5 a vitamín E) a oligoelementů (malachit a chlorella) působí během 10 minut a hydratuje a redukuje známky únavy:

- jemné vrásky kolem očí jsou viditelně vyhlazené
- otoky a tmavé kruhy jsou viditelné redukované
- přirozená ochrana očních kontur je posílená

Po odstranění zanechává tato originální „gelová náplast“ nepostřehnutelný jemný film na pokožce, který pracuje i po aplikaci. Testováno dermatologicky i oftalmologicky na toleranci.

Aplikace:
Aplikujte silnou vrstvu masky dvakrát až třikrát týdně, ráno i večer, na suchou a čistou pokožku okolí očí a na víčka. Nechte masku působit 10 minut, potom zbytky masky setřete, neoplachujte.'

Výsledky:
Jemné vrásky kolem očí jsou viditelně redukovány, oční okolí a víčka jsou vyhlazena. Do 10 minut je citlivé okolí očí osvěžené a známky únavy jsou zřetelně menší.

Ingredience:
lipový květ: zvláčňuje, zklidňuje, chrání; arnika: tonizuje a zklidňuje; růže: osvěžuje, zvláčňuje; ginkgo biloba: tonizuje, chrání; glycerín rostlinného původu: hydratuje; vitamín E: antioxidant; chlorella: revitalizuje; malachit: proti volným radikálům; provitamín B5: zvláčňuje a udržuje hydratovanou pleť