Informace o produktu

TAHLGO HYALU-PROCOLLAGENE Intenzivní nápravné sérum na vrásky

Intenzivní nápravné sérum s vysokou koncentrací kyselin hyaluronových viditelně vyhlazuje i hluboké vrásky během 14 dnů.

Intenzivní nápravné sérum na vrásky Thalgo Hyalu-Procollagene má trojitou účinnost proti vráskám. Kombinace tří kyselin hyaluronových a mořského pro-kolagenu pleť okamžitě vypíná, viditelně vyhlazuje vrásky a postupně vyplňuje i hluboké vrásky zevnitř. Organický extrakt semen vojtěšky podporuje buněčnou obnovu a stimuluje syntézu kyseliny hyaluronové a kolagenu I. Sérum má dvakrát větší koncentraci aktivních látek oproti krémům. Jeho lehká fluidní gelová textura snadno proniká do pleti pro dosažení maximální účinnosti.

Použití: ráno a večer na důkladně vyčištěnou pleť před použitím Hyalu-Procollagene gelového nebo bohatého krému.

Řada Hyalu-Procollagene je mořská expertní péče pro vyplnění i hlubokých vrásek. S věkem dochází v pleti k úbytku přirozených hydratačních faktorů, poklesu buněčné obnovy a produkce kolagenu a kyseliny hyaluronové. Vrásky přibývají a prohlubují se. Produkty řady Hyalu-Procollagene s trojicí kyselin hyaluronových a pro-kolagenem působí ve třech úrovních pleti: na povrchu, v epidermis a v dermis. Pleť vypínají, vyhlazují a vyplňují zevnitř.

Kyselina hyaluronová o vysoké molekulární hmotnosti nasytí pleť vodou a okamžitě vypne jemné linky. Kyselina hyaluronová se střední molekulární hmotností stimuluje tvorbu epidermální kyseliny hyaluronové a aktivuje buněčnou obnovu pro vyhlazení vrásek. Kyselina hyaluronová o nízké molekulární hmotnosti a mořský pro-kolagen stimulují syntézu kolagenu I, III a IV a kyseliny hyaluronové pro postupné vyplnění hlubokých vrásek zevnitř. Produkty mají ženskou, svěží, mořskou vůni.

Skvele serum lehke rychle se vstrebava

Skvele serum lehke rychle se vstrebava

12 Čer 2022