Informace o produktu

BIOTHERM BLUE RETINOL NIGHT SERUM Noční sérum

Pociťte sílu biovědy v našem prvním nočním séru s čistým retinolem.

Nové složení Blue Retinol obsahuje 0,25 % čistého retinolu a 1 % Life Planktonu. Spojení vysoce koncentrovaného čistého retinolu se silnou regenerační látkou Life Plankton vede k okamžité obnově povrchu pleti. Je vědecky prokázáno: Blue Retinol má 2x vyšší účinnost než klasický čistý retinol.

S nočním sérem Blue Retinol Night Serum pocítilo 100% žen zmírnění viditelnosti vrásek* a zlepšení dalších parametrů kvality pleti, jako je vyhlazení či sjednocení tónu. Den za dnem se pokožka obnovuje a regeneruje.

Zůstáváme věrni závazkům značky Biotherm: 100 % veganské a 92 % biologicky odbouratelné čisté složení. Ekologicky navržený obal v 25% recyklované skleněné dóze.

Krémová, svěží textura séra se snadno roztírá a proniká hluboko do pokožky, díky čemuž poskytuje pleti okamžité obnovující a regenerační účinky. Nelepí se, nemastí a pokožku zanechává zklidněnou a vyživenou. Svěží a jemná vůně povznáší smysly při aplikaci.

S obsahem čistého retinolu může tato textura časem získat jemně nažloutlý odstín. Je to docela běžné a bezpečné pro vaši pleť. Retinol ve své nejčistší formě totiž podléhá oxidaci, a proto dochází ke změně barvy.

Klinicky ověřeno: 100 % žen zaznamenalo redukci vrásek.
Glabelární vrásky: -36 % (1)
Vrásky ve vnějším koutku očí: -31 % (1)
Vrásky pod očima: -22 % (2)
Vrásky v čele: -23 % (2)
Nosově ústní vrásky: -18 % (1)

Viditelné změny:
zlepšení parametrů kvality pleti.
Hladkost: +95 % (3)
Jednotnost tónu: +93 % (4)
Projasnění: +93 % (4)
Zdokonalená struktura pleti: +82 % (3)
Zúžené póry: +81 % (4)

Klinická studie, 22 žen, po 4 měsících.
(2) Klinická studie, 27 žen, po 4 měsících.
(3) Sebehodnocení, 22 žen, po 4 měsících.
(4) Sebehodnocení, 27 žen, po 4 měsících.

* Test in vitro, čistý retinol vs. Blue Retinol