SISLEY LINTEGRAL ANTI-AGE ANTI-WRINKLE CONCENTRÉ SERUM | Sérum proti vráskam | Marionnaud | Czech Republic |

Informace o produktu

 

 

 

Koncentrované sérum proti vráskám z řady Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge působí do hloubky na všechny typy vrásek a viditelně omlazuje vzhled.

#
#
Vrásky symbolizují naši cestu životem a našimi zkušenostmi. Kvůli různým faktorům mohou být připisovány věku a výrazům obličeje, stejně jako životnímu prostředí a rušnému životnímu stylu. Po uvedení Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge se Sisley výzkum ještě více inovuje a vrací se k samému původu behaviorálního stárnutí tím, že uvádí koncentrované sérum Sisleÿa L'Intégral Anti-Agge Anti-Wrinkle pro viditelně hladší pleť vyzařující mladistvost.


"Pleť se stává okamžitě hladší, expresní linky jsou uvolněnější. Svěží a jemná textura séra dodává liftingový pocit zvednuté pleti a okamžitý vahlazující efekt.Po 2 měsících je efekt proti vráskám velkolepý: vrásky jsou vyhlazené a vyplněné zevnitř, rysy jsou uvolněné a obličej méně výrazný, vypadá viditelně mladší."

 

 Extrakt z kakaa Porcelana: působí na kolegen; extrakt z peptiuy sóji: protivráskový a zpevňující; extrakt z kvasinek modré agáve: reaktivuje přírodní mechanismy produkce kyseliny hyaluronové; extrakt z lístku vrby bílé: antioxidant; extrakt z divoké růže: proti volným radikálům a antioxidant; extrakt z irisu: hydratuje, chrání a zjemňuje

#