Informace o produktu

SISLEY SUPER SOIN SOLAIRE SPF 30 BODY CREAM - Krém na tělo proti slunečnímu záření

Super Soin Solaire Silky Body Cream SPF 30 High Protection je produkt chránící mladistvý potenciál před sluncem, který pomáhá zachovat schopnost pokožky chránit se před slunečním zářením a fotografickým stárnutím díky kombinaci špičkových UVA a UVB filtrů a ultra-pokročilých ochranných aktivní ingrediencí.

- Účinnost proti volným radikálům - díky kombinaci aktivních látek (acetát vitamínu E a extraktu z protěže alpské), které pomáhají chránit pokožku před oxidačním stresem, což je hlavní příčina foto stárnutí pokožky.
- Ochrana buněk - ochrana integrity buněk je nezbytná pro jejich obnovení. Díky ochrannému účinku, extrakt z protěže alpské ve spojení se solárními filtry pomáhá chránit buňky před škodlivými účinky UV záření.
- Cílené působení na bariérovou funkci pokožky - extrakt z protěže alpské a olej z kamélie pomáhají posílit funkci bariéry, aby pokožka udržovala optimální vlhkost a zaručila větší odolnost vůči poškozenému životnímu prostředí.
- Hydratace a výživa - Sluneční paprsky mohou poškodit hydrolipidní film pokožky, což vede k dehydrataci a vysušování. Bambucký olej, olej z kamélie a extrakt z manga pomáhají regenerovat hebkostt a hydrataci.

Nemastná hebká emulze, která zanechává pokožku hydratovanou, měkkou a komfortní. Vstřebá se do pokožky bez zanechání bílých stop. Voděodolný. Přirozeně voní esenciálními oleji z levandule a gerania.* pomáhá chránit pokožku před účinky stárnutí (vrásky, tmavé skvrny, dehydratace a ztráta pevnosti)** in vitro testy

Výsledek:
Super Soin Solaire Silky Body Cream SPF 30 pomáhá účinně chránit pokožku před sluncem.Kůže je okamžitě hydratovaná a vyživovená, chráněna před dehydratací. Kůže je krásnější, opálení je zářivé a dlouhotrvající. Jemné dehydratační linie jsou vyhlazené a výskyt tmavých skvrn způsobených sluncem je minimalizován.

Aplikace:
Aplikujte Super Soin Solaire Silky Body Cream SPF 30 před vystavením se na slunci. Musí být znovu aplikován každé dvě hodiny.
Vyhněte se nadměrnému vystavení slunci, stejně jako hodiny, kdy je nejsilnější sluneční svit. Nevystavujte děti a malé děti přímému slunečnímu záření.