Informace o produktu

SISLEY SELF TANNING HYDRATING BODY SKIN CARE - Samoopalovací hydratační péče na tělo

The Self Tanning Hydrating Body Skin Care nabízí přirozené a jednotné opálení pro okamžitě hydratovanou a zářivou zlatavou pokožku:

✓ Tělo je ideálně opálené díky rychlému a dlouhotrvajícímu zbarvení, které je nejblíže přirozenému opálení.
✓ Kůže je intenzivně hydratovaná díky komplexu účinných hydratačních ingrediencí, které trvale udržují vodu v pokožce. Kůže je jemnější, pružnější a světlejší.

Svěží květinová vůně a bohatá komfortní textura, která vytváří velmi jemnou vrstvu na pokožce a umožňuje přípravek rovnoměrně aplikovat bez šmouh.

Výhoda přípravku: makadamový olej, známý svými výživnými a zklidňujícími vlastnostmi, pomáhá udržovat hydrataci a pružnost pokožky.

NOVINKA: Sametově hnědý aplikátor, který lze prát a opakovaně použít, je dodáván přímo v balení produktu. Usnadňuje aplikaci samoopalovacího přípravku pro rovnoměrný bronzový efekt.

Ideální pro světlé až tmavé odstíny pokožky.

Aplikace:
Na čistou a suchou pokožku naneste rovnoměrnou tenkou vrstvu. Po použití si umyjte ruce. Opakováním aplikace upravíte intenzitu opálení.
Pro optimální použití použijte sametově hnědou aplikační rukavici dodávanou v balení: použijte malé množství krému na střed rukavice a rozetřete jej malými krouživými pohyby.

Aktivní ingredience:
Extrakt z květu ibišku: odlupuje a poskytuje zářivé a rovnoměrné opálení esenciální extrakt ze sezamu: poskytuje dlouhodobé opálení
makadamový olej: vyživuje pokožku a zjemňuje ji
komplex účinných hydratačních ingrediencí (roztok biosacharidů,
extrakt z listů stevie, glycerin rostlinného původu): hydratuje

Výsledek:
Pokožka je po celý rok trvale a rovnoměrně opálená, dokonale hydratovaná a cítí se komfortně.
Sametová rukavice umožňuje 100% jemnou aplikaci pro přirozené opálení bez šmouh.