Informace o produktu

TRUSSARDI SOUND OF DONNA parfémová voda pro ženy

Elegantní a přitom nekonvenční vůni Sound of Donna nelze pro její absolutní originalitu srovnávat s žádnou jinou. Po právu náleží ke zcela nové kategorii vůní propojujících čichové a chuťové vjemy.

Její originální, orientálně květinová, „gurmánská“ dřevitá nota propojuje jiskřivý úvod zasvěcený mixu mandarinky se zelenými mandlemi a dotekem magnólie s lahodným srdcem, kde rozkvétají bílé tuberózy se snítkou heliotropu, aby vytvořily dokonalý chór pro královnu všech květin – růži.

Závěr se nese ve skvěle vyváženém kontrastu santálu, pačuli a akordu „Mont Blanc“, který tvoří pomyslnou zářivou hvězdu rozjasňující celou kreaci.

Sound of Donna je nejen poctou jedinečné značce, ale zároveň i holdem všem moderním ženám generace X a Mileniálkám: těm, které nechtějí žít monotónně jen svou prací či studiem, ale touží poznat co možná nejvíc. Autorkou parfému je proslulá Emilie Coppermann.

Složení

Parfém Parfém
Hlava: mandarinka, zelené mandle, magnélie
Srdce: květ heliotropu, bílé tuberózy, růže
Základ: akord "Mont Blanc", santálové dřevo, pačuli

Složení produktu

ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, LINALOOL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYLMETHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, BHT, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL,BENZYL BENZOATE, DISODIUM EDTA CONTAINS:SD ALCOHOL 39-C, FRAGRANCE, WATER, LINALOOL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYLMETHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, BHT, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL,BENZYL BENZOATE, DISODIUM EDTA