Informace o produktu

SISLEŸA L'INTÉGRAL ANTI-ÂGE HAND CARE - Krém na ruce proti stárnutí

Kompletní péče o ruce proti stárnutí.
Vysoce účinný produkt pro péči o pokožku, který bojuje proti všem viditelným známkám stárnutí na rukou: vrásky, tmavé skvrny, ztráta hustoty a plnosti, suchost kůže apod.

Hand Care Anti-Aging Concentrate zaručuje opravdu kompletní péči proti stárnutí a ochraně rukou a jejich omlazení:
1. Vyhlazuje mikro reliéf a snižuje jemné linie díky silnému komplexu aktivních složek, které se zaměřují na životní cyklus buňky. Extrakt z lindery pro buněčný rytmus *, extrakt z perského akátu pro buněčnou energii * a komplex kvasinek a sójových bílkovin pro buněčnou dlouhověkost *.
2. Zabraňuje vzniku tmavých skvrn a snižuje jejich viditelnost díky silné zjasňující aktivní složce Hexyl Resorcinol. To je kombinováno se dvěma aktivními ingrediencemi proti volným radikálům (acetát vitamínu E a semínka pohanky) a optimální ochranou proti slunci (SPF 30).
3. Pomáhá obnovit plnost a elasticitu pokožky. Extrakt z máchaličky paví zesiluje hydrickou vrstvu dermis a přispívá k vyplněnému vzhledu pleti. Antiglykační efekt zajišťuje extrakt z perského akátu, zlepšuje kvalitu dermálních vláken.
4. Poskytuje absolutní komfort, který je okamžitý a dlouhotrvající.

Hebká, sametová a nemastná textura je rychle absorbována a zanechává na pokožce jemný film.

* Test in vitro
Od první aplikace Hand Care Anti-Aging Concentrate poskytuje viditelnou účinnost péče o ruce: pokožka je hydratovaná, chráněná, mikro reliéf je vyhlazen.
Při opakovaných aplikacích se vyhlazují vrásky, pokožka je plná, tmavé skvrny jsou eliminovány (v počtu, velikosti a intenzitě) a obnoví se plnost a pružnost pokožky. Den za dnem vypadají ruce mladší.