Informace o produktu

SISLEŸA L'INTÉGRAL ANTI-ÂGE CONCENTRATED FIRMING BODY CREAM - Tělový krém proti stárnutí

Kompletní péče o tělo proti stárnutí.
Silný koncentrát proti stárnutí na tělo, který vytváří působivý zpevňující efekt na oblasti postižené ztrátou pevnosti: břicho, vnitřek paží a stehen a hýždě. Sisleÿa L'Intégral Anti-Agge Concentrated Firming Body Cream dodává komplexní řešení problému povolené pokožky, ztráty pevnosti a tonusu celého těla.

Tělová péče kombinuje sílu séra proti stárnutí s komfortem krému, pro viditelně pevnější a hladší pokožku. 
1. Kůže, která vypadá mladší extrakt z perského akátu, extrakt z lindery a kvasnice a sójový protein jsou zacíleny na životní cyklus buněk (energie, biorytmy a dlouhověkost) pro optimální působení proti stárnutí.
2. Pevná kůže s věkem ztrácí svou strukturu: když je mladá, je odolná a pružná, ale s časem se její produkce snižuje a kůže začíná ztrácet pevnost. Tři aktivní rostlinné ingredience: Výtažky ze sójových vláken, kopru a máchaličky paví byly speciálně vybírány Sisley výzkumem k posílení dermální struktury a výraznému snížení kůže, která ztratila svou pevnost.
3. Revitalizovaná a vyživovaná pokožka. Komplex vysoce zklidňujících aktivních ingrediencí zkombinován s extraktem ze spiruliny, mikro-řasou bohatou na nutriční prvky nezbytné pro buňky.
4. Okamžitě kompletně pokrytá pokožka. Aplikuje-li produkt péče na pokožku, vytváří přirozený, elastický povrch, který poskytuje okamžitý vypínací efekt bez zanechání mastného filmu. Zpevňující a zahalující textura, provoněná a zabarvená podle aktivních ingrediencí.

Den co den tento koncentrovaný produkt proti stárnutí zkrášluje pokožku a poskytuje okamžitý pocit pohody.
Za 4 týdny je tělo pevnější. Volná kůže je napnutá. Jemné linie na dekoltu jsou vyhlazeny.