Informace o produktu

GUCCI GUILTY MEN Deodorant

Svět #ForeverGuilty pokračuje v osvobozeném pojetí vášně s pánským deodorantem Gucci Guilty. Vůně reinterpretuje klasickou Gucci Guilty For Him způsobem, který povyšuje vůni na vyšší úroveň intenzity.

Pro ty, kteří hledají vyznání lásky oproštěné od pravidel a definic společnosti, je vůně navržena tak, aby působila jako emblém spojení mezi stejně smýšlejícími, výstředními milenci. Gucci Guilty Parfum For Him je dřevitá aromatická vůně, která umocňuje pravou podstatu řady Gucci Guilty For Him.

Nová a intenzivní vize mužnosti, pánský deodorant ve tvaru tyčinky Gucci Guilty, se otevírá lehčím, jemnějším a modernizovaným aromatickým kabátkem francouzské levandule a povznášejícího citronu, které se dokonale snoubí s hřejivostí jalovce. Pravá podstata Gucci Guilty For Him je v srdci umocněna hlubokým ambrovým podpisem Cistusu v kombinaci s květinovou bohatostí pomerančového květu a pikantním nádechem muškátového oříšku. Nakonec je tajemná elegance pačuli posílena dlouhotrvajícím dřevitým a pižmovým pocitem.

Složení vůně:
Hlava: Francouzská levandule
Srdce: Cistus
Základ: Pačuli

Složení produktu

PROPYLENE GLYCOL - BUTYLENE GLYCOL - AQUA/WATER/EAU - SODIUM STEARATE - ISOSTEARETH-20 - PARFUM/FRAGRANCE - STEARETH-2 - LINALOOL - LIMONENE - HYDROXYCITRONELLAL - BENZYL SALICYLATE - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - SODIUM HYDROXIDE - CITRAL