background image
Vyhledat obchod
Sisley Image

HAIR RITUEL BY SISLEY


Pečujte o své vlasy stejně jako o pleť

Hair Rituel by Sisley je příběhem úspěchu revolučních technologií v oblasti péče o vlasy. Využívá rozsáhlých fytokosmetických znalostí pleti, pokožky a inovativních principů mateřské společnosti Sisley Paris a nabízí účinné receptury s vysokou koncentrací aktivních ingrediencí speciálně určených pro pokožku hlavy a vlasová vlákna pro muže i ženy.

Produkty se pyšní koncentrovaným a vysoce účinným složením s minerály, vitamíny a proteiny, čímž pomáhají zlepšit zdraví, lesk a celkovou kvalitu vlasů i vlasové pokožky. Jsou testované dermatology a odborníky na péči o vlasy a díky dvěma základním komplexům aktivních látek jsou výsledky okamžitě viditelné a dlouhodobé.

Objevte špičkové produkty a naučte se rituálu, který promění Vaše vlasy v opravdovou korunu krásy. Spolu s nimi si prohlédněte také nabídku produktů od Sisley Paris.

Nechajte sa unášať dotykmi prírody

Nechte se unést dotyky přírody

Produkty Hair Rituel by Sisley v sobě skrývají účinné aktivní složky přírodního původu. Spolupůsobení pečlivě vybraných výtažků z rostlin, minerálů, vitaminů a esenciální olejů přispívá k obnově buněčných mechanismů vlasové cibulky, navrací vlasům vitalitu a při každém použití probudí Vaše smysly.

Nechajte sa unášať dotykmi prírody

Mimořádná péče pro každého

Péče Hair Rituel by Sisley svým restrukturalizačním komplexem posiluje vlasová vlákna a pomáhá zpevnit jejich proteinovou a lipidovou strukturu. Revitalizační a posilující komplex navíc podporuje vitalitu vlasů a chrání pokožku hlavy. Tím vytváří jedinečný unisex přístup vhodný pro muže i ženy.


PEČUJÍCÍ PRODUKTY


Účinné duo proti lupinám

Účinné duo proti lupům

Objevte efektivní řešení problému s lupy. Produkty Soothing Anti-dandruff Shampoo a Soothing Anti-dandruff Cure čistí pokožku hlavy, zklidňují podráždění a léčí základní faktory, které jsou zodpovědné za výskyt lupů. Obnovte rovnováhu pokožky hlavy s aktivními složkami přírodního původu.

Nechajte sa unášať dotykmi prírody

Vlasový elixír mládí

Revitalizing Fortifying Serum je intenzivní péče, která zpomaluje vypadávání a šedivění vlasů, ulevuje od nepříjemných pocitů a přispívá k hustším a silnějším vlasům. Je základem každého rituálu péče o vlasy.

Superhrdina v starostlivosti o vlasy

Superhrdina v péči o vlasy

Termo aktivní formule krému The Cream 230 připraví Vaše vlasy na úpravu až do teploty 230 °C. Chraňte svá vlasová vlákna tak, aby zůstala hedvábná a okouzlující i po úpravě aktivním teplem.

Prémiová kolekcia kefiek

Prémiová kolekce kartáčů

Dodejte svým vlasům požadovaný vzhled s našimi kartáči na vlasy. Jemně rozčešou vlasy, stimulují pokožku a díky vysoce kvalitnímu provedení a promyšlenému designu docílíte nepřehlédnutelného lesku a neodolatelné hebkosti.