background image
Vyhledat obchod

HAIR RITUEL BY SISLEY

Sisley

Sisley využívá své odborné znalosti v oblasti péče pro krásu a zdraví vlasů.

Hair Rituel by Sisley představuje jednoduchý a nepostradatelný rituál pro okamžitou krásu a dlouhodobou péči o pokožku hlavy a vlasová vlákna.

Sisley

ČISTÉ A UHLAZENÉ

První nezbytný krok k udržení krásy vlasů, který zároveň dodává vitalitu a energii vlasové pokožce a vlasům po celé délce.

Objevte
Sisley

POKOŽKA A PÉČE O VLASY

Pečujte o pokožku hlavy a dodejte vlasovým vláknům hustotu, sílu a krásu... Objevte Hair Rituel by Sisley péči o pokožku a vlasy.

Objevte
Sisley

STYLING A ZKRÁŠLENÍ

Hair Rituel by Sisley stylingová a zkrášlující péče o vlasy. Zkrášlující olej, sprej pro objem vlasů a ochranný sprej...

Objevte

NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI PRO PÉČI A ZKRÁŠLENÍ VAŠICH VLASŮ

Sisley

Výzkum Sisley poskytuje své odborné znalosti v oblasti kondicionačních procedur do služeb krásným vlasům a vychází přitom ze dvou skutečností: složení a fungování buněk v pleti a vlasové pokožce jsou velmi podobné a faktory, které nepříznivě ovlivňují krásu pleti (stres, únava, znečištění, genetické stárnutí...), jsou stejné jako ty, které poškozují vlasy.

Hair Rituel by Sisley vytvořilo s využitím účinných koncentrovaných extraktů rostlinného původu, éterických olejů, minerálů, vitamínů nebo proteinů řadu mimořádně účinné péče pro muže a ženy s cílem věnovat vlasům stejnou pozornost, jakou věnujeme pleti.

KOMPLEXNÍ PŘÍSTUP

Sisley

Vlasová cibulka v pokožce hlavy je živou součástí vlasů, která je zodpovědná za kapilární vitalitu s produkční jednotkou, kde jsou koncentrovány buňky podílející se na tvorbě vlasů, jejich hustotě a ochraně jejich přirozené barvy.

Pokud jde o kapilární vlákno, jsou za ochranu, pevnost a pružnost vlasů odpovědné tři vrstvy (pokožka, dřeň a kůra). Tyto vrstvy potřebují proteiny a lipidy, aby si udržely svou strukturu.

To je důvod, proč Hair Rituel by Sisley nabízí péči, jejíž cílem je revitalizace vlasové pokožky a obnova kapilárních vláken pro komplexní, okamžité a dlouhodobé výsledky.

PROKÁZANÉ ÚČINKY

Sisley

Účinnost prokázaná klinickými testy, ale také odborníky a kadeřníky.

Hair Rituel by Sisley zahrnuje účinné komplexy přizpůsobené každé potřebě a specificky věnované vlasové pokožce a kapilárnímu vláknu:

Pro vlasovou pokožku: OŽIVUJÍCÍ A POSILUJÍCÍ KOMPLEX

(zinek, měď, hořčík, vitamín B6, provitamín B5, vitamín acetát), jakož i odborné aktivní ingredience, jako jsou arginin, rýžové proteiny a vitamínový peptid na podporu kapilární hustoty, a extrakt ze lnu a špaldy chránící přirozenou barvu vlasů a přírodní alfa-bisabolol, který zklidňuje citlivou pokožku hlavy.

Pro kapilární vlákno: OBNOVUJÍCÍ KOMPLEX

složený z ceramidové aktivní složky (analog ceramidů) a bavlněných proteinů, které pomáhají posilovat proteinovou a lipidovou strukturu vlasů. Kromě toho existují také změkčující, vyživující a revitalizační hydratační oleje (bambucké máslo, makadamie, kamélie, lískový oříšek, moringa, mučenka, bavlněná semínka), které vyživují a obnovují kapilární vlákno a dodávají vlasům hebkost a lesk.

SMYSLOVÉ AKTIVNÍ SLOŽKY

Sisley

ULTRA SMYSLOVÉ TEXTURY

Každá péče Hair Rituel by Sisley je kombinací technologie a mimořádného efektu na rozjasnění smyslů. Jde o dobře aplikovatelné textury, které jsou ideální na vlasovou pokožku a kapilární vlákna: hedvábné sérum, vzácný olej, lehká a krémová maska, šampony a kondicionéry bez sulfátů a s jemnou vzdušnou pěnou.


AKTIVNÍ VŮNĚ, KTERÁ PODPORUJE VITALITU KAPILÁR*


Vůně, kterou se celá řada HAIR RITUEL by Sisley vyznačuje, spojuje citrusové a dřevité tóny verbeny, citronu, květu broskve a jantaru. Je to více než vůně. Tento koncentrát obsahuje více než „aktivní jádro“ založené na extraktech přírodního původu složených z mimózy, éterických olejů z cypřiše a zálivu Svatého Tomáše, které se podílejí na kapilární vitalitě tím, že přispívají k dodávání živin do vlasů*.
*pro produkty aplikované k vlasovým kořenům