background image
Vyhledat obchod

OBJEVTE IKONICKÉ PRODUKTY YVES SAINT LAURENT

YSL logo

All HOURS CONCEALER

VŽDY CHCI VŠE
Pro všechny, kteří nechtějí dělat kompromisy.

Kteří oslavují svobodu v přítomném okamžiku. Korektor All Hours Precise Angles.

YSL

MAKE-UP ALL HOURS

Známý pro své 24hodinové krytí, oblíbený pro svoji lehkost, žádaný pro výdrž pigmentu – make-up All Hours boří nové hranice technologií. Poskytuje přirozený matný vzhled s rozjasňujícím efektem a dodává pleti pocit lehkosti – make-up ALL HOURS je prostě jedinečný.

OBJEVIT VÍC

KOREKTOR ALL HOURS

YSL Beauté představuje nový přírůstek do rodiny All Hours, který pokračuje v jejím odkazu: krémový korektor na obličej a oči All Hours Precise Angles, který poskytuje dokonalé krytí, nestéká a hydratuje. Krytí tam, kde ho potřebujeme, a jemné konturování tam, kde se nám to líbí.

OBJEVIT VÍC
YSL
YSL Image

NAJDĚTE SVŮJ ODSTÍN

Jak najít svůj odstín korektoru ve 3 snadných krocích:

1) Nejprve určete svou skupinu barev – je barva vaší pleti světlá, střední, nebo tmavá?
2) Dalším krokem je určení podtónu pleti. Je studený, neutrální, nebo teplý? Můžete to udělat tak, že si ke tváři přiložíte list bílého papíru. Pokud vaše pleť vypadá v porovnání s bílým papírem nažloutle, má teplý podtón. Pokud vypadá narůžověle, má studený podtón. Pokud nevidíte žádnou výraznou barvu, má neutrální podtón.
3) Jakmile znáte tón a podtón své pleti, vyberte stupeň intenzity jejího zbarvení na škále od 1 do 10, kde 1 znamená světlejší a 10 tmavší..

OBJEVIT VÍC
YSL
YSL

RUTINA ALL HOURS

Krok 1: Vyberte si odstín make-upu All Hours a naneste jej buď pomocí štětce pro plné krytí, nebo si vezměte houbičku, kterou zapracujte produkt na místa, která chcete zakrýt.

Krok 2: K zakrytí tmavých kruhů pod očima použijte nový korektor All Hours Precise Angles. Pro konturování a definici obličeje podle svých představ zvolte tmavší odstín korektoru. 

Krok 3: Zářivou tečku na závěr přidejte pomocí pera Touche Éclat Stylo pro jemné a přirozené rozjasnění lícních kostí.

OBJEVIT VÍC
YSL Image