background image
Vyhledat obchod

PONOŘTE SE DO SVĚŽESTI Y EAU DE TOILETTE
NOVÉ VŮNĚ PRO NĚJ OD YVES SAINT LAURENT

CHLADNÁ SVĚŽEST, SEXY A VZRUŠUJÍCÍ JAKO NIKDY PŘEDTÍM
Objevte novou osvěžující a přitom výraznou vůni, která vydrží po celý den, až 12 hodin po 1 stříknutí.

Gift

NOVÝ PŘÍBĚH VŮNĚ
S IKONICKOU LEGENDOU

Nyní k nákupu jakékoli pánské vůně značky Yves Saint Laurent v minimální velikosti 50 ml automaticky získáte jako dárek miniaturu pánské vůně Y EDT 10 ml.

ZÍSKEJTE DÁREK
Perfume

NOVÝ PŘÍBĚH VŮNĚ
S IKONICKOU LEGENDOU

YSL představuje novou vzrušující interpretaci ikonické Y EAU DE TOILETTE. Svěží, minerální fougèrová vůně v kontrastu s aromatickou levandulí, smyslnými dřevinami a akordy návykové ambry, spojuje spršku slané mořské vody s hřejivým pocitem sluncem políbené pokožky. Pociťte novou úroveň intenzity jako ještě nikdy předtím. Nechte se unášet na modré vlně nové sexy vůně.

KOUPTE NYNÍ
Perfume in Water

NOVÝ PŘÍBĚH VŮNĚ
S IKONICKOU LEGENDOU

Namíchané tak, aby vytvořily dokonale autentický pocit chladné svěžesti. Pocit, který pramení z nezávislosti. Levandule Diva v srdci vůně vynáší na povrch ty nejsvěžejší a nejsvůdnější květinové aspekty. K ní se připojuje aromatická šalvěj s tóny bergamotu. To vše doprovází ledová ostrost zázvoru se špetkou jiskřivé pelargonie bourbon. Vaše zářivě modrá aura letošního léta je tady!

OBJEVTE VÍCE
Lenny Kravitz

NOVÝ PŘÍBĚH VŮNĚ
S IKONICKOU LEGENDOU

Vůni Y ztělesňuje multitalentovaný umělec a legenda rockové hudby, zpěvák Lenny Kravitz. Odvážný experimentátor, který si žije dle vlastních představ. PROČ? Protože, abyste nasedli na vlnu kreativity, musíte se ponořit hluboko do své vnitřní podstaty, která ve vás probouzí vášeň. Znovu se spojit se svými kořeny. Vrátit se tam, kde to všechno začalo, abyste věděli, kým jste.

ZJISTĚTE VÍCE

ABYSTE VĚDĚLI, KAM JÍT, MUSÍTE ZNÁT, ODKUD JSTE.

LENNY KRAVITZ, AMERICKÝ ZPĚVÁK A VĚRNÝ AMBASADOR ZNAČKY YSL

ZVOLTE SI SVÉ Y: VŮNI PRO KREATIVNÍ A NEZÁVISLÉ MUŽE