Informace o produktu

SISLEY SO INTENSE - Oční linka

So intense Eyeliner je tužka, která vykreslí výraznou černou linku s okamžitým zkrášlovacím efektem. Receptura obohacená o vitamín peptid, extrakt z plané růže a argininu, která vytváří silnější, plnější a delší řasy. Tužka So intense Eyeliner nevysušuje oční víčka a během dne zajišťuje maximální komfort (extrakt z chrpy, extrakt z heřmánku pravého, provitamín B5 a rostlinný glycerín). Jemná špička je ideálně flexibilní a umožňuje jednoduché a všestranné nalíčení očí od minimalistického vzhledu až ke grafickým efektům, zvládnou to dokonce začátečníci. Obsahuje dlouhotrvající inkoust, který je odolný proti oděru a neloupe se. Vhodná pro citlivé oči i pro uživatele očních čoček.

Výsledek:
Okamžitě vytváří nádherný pohled.Každým dnem jsou řasy viditelně delší, plnější a krásnější.

Aplikace:
Linku aplikujte před nanesením řasenky podél linie řas. Začněte od vnějšího koutku oka a linku vykreslujte v závislosti na výsledném efektu. Potom pokračujte od vnitřního koutku k vnější části oka. Každá linka má vlastní efekt: minimalistický, rockový nebo grafický.

Používejte tužku s řasenkou So intense Mascara a vaše řasy budou silnější, plnější a odolnější.

Složení produktu

WATER/EAU (AQUA), BUTYLENE GLYCOL, BLACK 2 (CI 77266) (NANO), PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, LAURETH-21, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCERIN, ROSA CANINA FRUIT EXTRACT, PANTHENOL, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, CENTAUREA CYANUS FLOWER EXTRACT, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, ARGININE, CITRIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM LAURETH-12 SULFATE, TETRASODIUM EDTA, AMMONIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM DEHYDROACETATE, SODIUM BENZOATE. IL#1A

Seznamy složek obsažené ve složení produktů Sisley a Hair Rituel by Sisley jsou pravidelně aktualizovány. Před použitím produktu si přečtěte seznam složek na obalu.