Informace o produktu

SISLEY PHYTO-SOURCILS FIX - Zhušťující gel na obočí.
.
Gel pro přirozené, zhuštěné, zkrocené obočí jedním tahem..
.
Phyto-Sourcils Fix je zahušťovací a nastavovací gel na obočí. Tento vzorec, obohacený o nylonová vlákna, dodává obočí tvar, které se okamžitě zdá plnější. Dokonalá rovnováha mezi zpevněním a pružností, udržuje obočí po celý den, bez pocitu ztuhnutí. Stín 0 je zcela neviditelný, aby diskrétně zkrotil obočí. Gely s odstíny 1 a 2 v jemných barvách obočí pro intenzivní vzhled. .
Kartáček umožňuje přesné použití pro jasnější tvar a velmi přirozený výsledek. Jediný tah pro mírně zvýrazněné obočí, několik pro intenzivnější tvar bez přetížení obočí. .
Phyto-Sourcils Fix je dlouhodobě odolný proti otěru. .
Obohacená receptura s aktivním složením péče o pleť (provitamín B5 a extrakt z passionflower) zcela respektuje jemnou přirozenost pleti. .
Testováno pod oftalmologickým dohledem..
.
.
VÝSLEDEK
.
.
Dlouhotrvající přirozené líčení pro upravené a intenzivní obočí..
.
APLIKACE
.
.
Vyčešte obočí směrem nahoru, abyste předefinovali tvar. Potom přejíždějte kartáčem ve směru růstu obočí a soustřeďte se na určité oblasti, v případě potřeby můžete nastavit a zahustit. .
Aplikujte samostatně nebo přes tužku na obočí. .
1- Zvýrazněte obočí: Aplikujte Phyto-Sourcils Fix samostatně pro velmi přirozený výsledek. Obočí je zkrocené a zhuštěné. Tvar je jasnější. .
2- Perfektní obočí: Vyplňte obočí pomocí Phyto-Sourcils Perfect. Dokončete svůj make-up pomocí přípravku Phyto-Sourcils Fix pro perfektní tvar. .
3- Předefinované obočí: Předefinujte tvar obočí pomocí designu Phyto-Sourcils. Aplikujte Phyto-Sourcils Fix pro profesionální výsledek.