Informace o produktu

DIOR ROUGE DIOR FOREVER LIQUID Rtěnka

Rouge Dior Forever Liquid je první ultrapigmentovaná tekutá rtěnka s extrémně dlouhou výdrží*, matné odstíny vydrží jakýkoliv kontakt. Výrazná a vibrující barva rtěnky se neslévá do kontur a linií rtů, nerozmazává se, ani nebledne - dokonce i při kontaktu s maskou. Rouge Dior Forever Liquid nastavuje nové hranice rtěnkám s dlouhou výdrží, na rtech je příjemná, ani nebudete vědět, že ji máte. Rouge Dior Forever Liquid matná rtěnka zajišťuje optimální výdrž až na 12 h**, ať už je váš den jakkoliv náročný.

"Rouge Dior Forever Liquid se pyšní neuvěřitelně odolným* složením, které umožňuje ženám nosit jejich oblíbené odstíny rtěnek s dokonalým barevným výsledkem, pohodlím a jednoduchou aplikací. Rouge Dior Forever Liquid je jedinečná v tom, že vydrží i nošení masky." Peter Philips, kreativní ředitel Dior Make-up

Okamžitě po aplikaci rtěnka Dior Forever Liquid přilne ke rtům. Textura pomalu zmizí a zanechá pouze výraznou a dokonalou barvu, která se neslévá, nerozmazává a nebledne.

Peter Philips, kreativní ředitel Dior Make-up, představuje tuto rtěnku v 10 krásných odstínech od něžných nude odstínů až po výrazně červené odstíny. Všechny tyto odstíny zajišťují intenzivní barvu, pohodlí rtů a výdrž až 12 h**.

Mezi těmito odstíny najdete také ikonické odstíny, které jsou poprvé k dostání ve formě tekuté rtěnky:
- Ikonická 999 Red se stává 999 Forever Dior
- The universal 100 Nude se stává 100 Forever Nude

* Produkt je třeba nechat zaschnout po dobu 15 minut.
** Instrumentální test na 22 subjektech.

Použití:
1. Obkreslete linii rtů tužkou Dior Contour
2. Aplikujte rtěnku jedním tahem.
3. Nechte zaschnout po dobu 15 minut.