Informace o produktu

SISLEY PHYTO-TOUCHE - Kompaktní sluneční gel & pudr
Nový kompaktní sluneční gel – pudr, který rozsvítí a sjednotí pleť během několika sekund bez vystavení se slunci.

Jemné nebo sofistikované, pleť je zářivá po celý den.
Všichni víme o bronzových pudrech. Jsou jako magické sluneční paprsky, a dodávají příslib zdravé záře ve dvou tazích štětcem bez vystavení reálnému slunci.
Phyto-Touche illusion d'été je více než bronzer: je příjemný do ruky, formula: lehčí a přirozenější než bronzový pudr, lépe se nanáší než gel, rychleji vytváří opálený vzhled než samoopalovací produkty, s mimořádně jemnou texturou, která vám umožní vytvořit na míru sluncem políbenou tvář.

Phyto-Touche illusione d'été nabízí dotek slunce s pár tahy štětcem.

Jeho unikátní gel, prášek formule poskytuje neuvěřitelný, transparentní, ultra-přirozený a nenápadný výsledek, který vyhovuje všem tónům pleti. Vytváří na jemném povrchu pleti světelnou úpravou, zaručující sluneční polibek pleti, který si můžete vychutnat po celý rok.

To poskytují kombinace lehkých pigmentů, které nepřetěžují pleť, nezpůsobují pocit zaprášenosti. Jemně mastná textura navyšuje rozjasněnost a prozářenost pleti.

Inovativní zjemňující komplex pudrů a sférických polymerů minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek díky změkčujícím účinkům.

Povrchová úprava slídy, směsi silikonových olejů, a polymerům tvořící film a mikronizovaným pigmentům dodávají dlouhotrvající účinek. Umožňuje dokonalé nanášení na pokožku a zanechává ji dlouhodobě lesklou.

Pod opálení, péče o pleť

Podobně jako všechny Sisley make-up produkty, fyto-touche illusion d'été kombinuje nejnovější make-up technologie a Sisley péči o pleť. Zvláčňující, hydratační a chránící vlastnosti přírodních extraktů gardenie, slézu a lipového květu zanechávají pleť jemnou a hebkou.

Slunce schované v kovovém pouzdře

Phyto-Touche illusion d'été vzdává hold slunci tím, že zachytí jeho paprsky vytlačené do kompaktního gel-pudru s velkým zrcátkem.

Sisley signatura „ S“ je vyřezáváno v pudru pod paprsky.

Phyto-Touche illusion d'été je nový a velmi snadno použitelný make-up, který rozjasní bledou kůži, nebo matný vzhled pleti, která postrádá lesk, nebo pro tmavší plet, která trpí nedostatkem slunečního rozzáření.
Jedná se o novou praktickou recepturu, sjednocující a zkrášlující, která poskytuje rychlé, rozjasněné a přirozené opálení dvěma tahy štětce.
Také dodává a navyšuje krásně opálený vzhled během celého roku.