Informace o produktu

YVES SAINT LAURENT TOUCHE ÉCLAT - Make-up

Legendární kouzelné světlo TOUCHE ÉCLAT jsme nyní zachytili do zdokonaleného podkladu, který vyniká inovativními detaily. Rozzařte si noc. Prodchněte svůj den novou svěžestí. TOUCHE ÉCLAT LE TEINT dokáže probudit vaši pleť.

Jas bez lesku. Pleť je rozjasněná a přirozeně povzbuzená, jako by ji zalilo kouzelné světlo. Dochází k redukci viditelných nedostatků a zjemnění textury pleti. TOUCHE ÉCLAT LE TEINT: Efekt probuzení pleti, lehoučký jas, bezchybné krytí.

Představuje renovaci make-upu Touche Éclat, který je pro ženy po celém světě komplexní zbraní pro svěží a zářivou pleť už 23 let: 8 hodin osvěžujícího spánku v jediném cvaknutí. Vědci společnosti YSL Beauté dělali, co bylo v jejich silách, aby vytvořili podklad, který by se mohl vyrovnat rozjasňujícímu efektu TOUCHE ÉCLAT.

Nyní společnost YSL Beauté představuje novou generaci produktu, který dokáže viditelně probudit a povzbudit pleť. Představuje nový milník snah o dokonalou pleť, přináší jemný jas, lehoučkou texturu a dokonalé krytí pro jednotnou, rozjasněnou a na pohled zdravou pleť.

Ideální spojenec pro nečekaně probdělé noci. A pro rána poté. Existuje jen jeden podklad, který dokáže zachytit dokonale jasné světlo takzvané zlaté hodiny a udržet ho po celý den.

hodnocení zákazníků

přehled hodnocení

5
100 %
4
0 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %

průměrné hodnocení

5.0

dlhorocna maximalna spokojnost s produktami a so spolocnostou

dlhorocna maximalna spokojnost s produktami a so spolocnostou

02 Říj 2021

Tento make up je velice příjemný

Tento make up je velice příjemný

22 Dub 2021

Působí velmi přirozeně, spokojenost.

Působí velmi přirozeně, spokojenost.

24 Bře 2021