Informace o produktu

PHYTO-POUDRE LIBRE Ultralehký sypký pudr.
.
Sypký pudr podtrhující krásu, lehký jako závoj a něžný jako pohlazení. Plus odborná péče Sisley..
.
Phyto-Poudre Libre je vzdušný pudr, který je mimořádně jemný a lehký jako závoj. Vytváří perfektní halo, které dodává pleti jedinečnou zářivost, a zpevňuje make-up. Vznáší se kolem obličeje jako druhá pleť s perfektním přirozeným výsledkem a sotva postřehnutelným make-upem. Pudr Phyto-Poudre Libre je naprosto translucentní a zmatňuje pleť, vyhlazuje ji a viditelně pročišťuje. Obohacený o přírodní aktivní ingredience pro péči o pleť (výtažky z květu ibišku, lipového květu a slézu) zachovává hydrataci a pružnost pleti s pocitem komfortu po celý den. Testovaný v dermatologických podmínkách, vhodný pro všechny typy pleti, dokonce i pro tu nejcitlivější. Výhody: sametová labutěnka vynikající kvality pro jemnou aplikaci a elegantní praktická kulatá krabička se zrcátkem..
.
.
VÝSLEDEK.
.
Efekt „retuše“ tahem štětce nebo pomocí labutěnky. Ultra přirozený pudr Phyto-Poudre Libre sjednocuje a zmatňuje pokožku, minimalizuje nedokonalosti pleti a zpevňuje make-up. Vydrží celý den, aniž by se pokožka leskla..
.
APLIKACE
.
.
Pudr nanášejte pomocí labutěnky lehkými poklepy na celý obličej, soustřeďte se na zónu T. Pokud je to nutné, přebytečný pudr odstraňte štětcem. Pro lehké pokrytí používejte pouze štětec. .
Můžete ho použít na podklad, aby líčení lépe drželo, nebo samostatně pro jemné, lehké a matové zakončení.