Informace o produktu

#

Nová kapitola ikonických vůní Gucci Guilty se vyžívá v ideji skutečně osvobozené ženy. V novém mocném symbolu #ForeverGuilty jasně vyzařuje moderní projev sebejistoty a neohroženosti.

KAMPAŇ

#ForeverGuilty představuje příběh dvou jedinců, kteří žijí zcela osvobozeni od životních očekávání, jejich propojení je přirozené a zároveň šílené a excentrické. Cenami ověnčený herec a muzikant Jared Leto se vrací ke Gucci Guilty, tentokrát v doprovodu Lana Del Rey. Oba jsou zcela individuální, ale přirozeně splývají v různých prostředích. Při svých návštěvách ikonických hollywoodských památek a kvintesenciálních amerických míst jsou nenápadně sledováni objektivem Glena Luchforda.

#
#

VŮNĚ

Gucci Guilty Pour Femme byla vytvořena pro vskutku skandální ženu, která je zcela svobodná. Sytá a nóblesní orientálně-květinová vůně s citrusovou mandorou je doplněna šeříkem a pronikavými oleji pačuli.

#DESIGN

Nové kódy smyslnosti se tvoří ve vysokých štíhlých tvarech láhve. Láhev Gucci Guilty Pour Femme byla upravena tak, aby napodobovala siluetu pánské obdoby této vůně a odrážela stejné postavení žen a mužů, které představují. Láhev je částečně pokryta zlatě zbarveným kovem se stejně lesklým víčkem a odráží narůžovělou vůni, která se nachází uvnitř.