Informace o produktu

BOUCHERON SERPENT BOHÈME - Parfémovaná voda pro ženy

Serpent Bohème
ztělesňuje svobodného ducha, nezávislost a eleganci bez konvencí a diktátů. Oslavuje každodenní život, vedený krásou a sny. Opětovné znovuzrození symbolického hada jako obnovený příslib štěstí.

Anne Flipo nabízí tuto svobodu pohybu, myšlení a touhu po životě prostřednictvím jedinečné kompozice květinových, pižmových a chypre tónů.

Serpent Bohème se radostně otevírá explozí zářivých tónů mandarinky a černého rybízu. Květinové srdce odhaluje kvalitní vlastnosti růže. Svěží pouštní růže Mallow se snoubí s esencí turecké růže a vytváří tak smyslnou kombinaci. Poté se ikonický jasmín Sambac vlévá do vůně jako paprsek slunečního světla a dokonale doplňuje tuto návykovou kompozici. Základním tónům vévodí bílé pižmové květy ve spojení s akordy kůže. Hřejivé tóny rostliny cistus labdanum zanechávají na kůži pocit jako po políbení sluncem. Santalové dřevo a Pačuli propůjčují celé kompozici přirozenost.

Hadí kůže jako základní prvek ikonických šperků kolekce Serpent Bohème pokrývá celou zadní část flakonu této nové vůně. Precizní rytí a hra se světlem dokonale podtrhuje jemný a transparentní vzhled flakonu. Černá saténová stužka kolem hrdla dodává flakonu elegantní vzhled.

Propracovaný design vůně Serpent Bohème odhaluje nadčasovou eleganci a vytváří rovnováhu mezi tradicí a moderností. Okázalý, avšak stále velmi elegantní.

Sebevědomá a odvážná… ženská a asertivní. Taková je žena stojící za zrodem této nové vůně. Tváří novinky se stala modelka Joséphine le Tutour, která svým upřímný pohledem a rozevlátými vlasy ztělesňuje sebevědomou a nezávislou osobnost Serpent Bohème.

Složení vůně:
Hlava: mandarinka, černý rybíz
Srdce: růže, jasmín Sambac,
Základ: santalové dřevo, kůže, cist ladanový, pačuli

Tuhle vůni jsem si náhodně vyzkoušela při poslední návštěvě prodejny, kdy jsem hledala jinou značku a vůně mě očarovala, ž...

Tuhle vůni jsem si náhodně vyzkoušela při poslední návštěvě prodejny, kdy jsem hledala jinou značku a vůně mě očarovala, že jsem si ji koupila

29 Říj 2021