Informace o produktu

LANCÔME IDÔLE AURA Parfémovaná voda pro ženy

Idôle Aura je první květinovou vůní s otiskem slunečních paprsků. Vůně pro ženy, které chtějí sdílet své úspěchy s ostatními. Každý váš úspěch se totiž promítá do vašeho okolí a vytváří komunitu žen, které se chtějí vzájemně inspirovat.

Parfém Idôle navíc září jako aura slunečních paprsků. Připomíná ten příjemný pocit, kdy vás hřeje nekonečné teplo zapadajícího slunce na obzoru.

Z čeho je vůně složená?
Esence ispartské a stolisté růže z Grasse, růžová voda a růžový absolut... královny všech růží vytvářejí pomyslnou auru, která je tvořená něžnými a sametově jemnými květy pro hřejivý pocit sluneční záře. Každá z růží je sbírána ručně s maximální pečlivostí ženami z Isparty, aby nedocházelo k poškození okvětních lístků. Návykově čistá vůně dvou odrůd jasmínu dodává parfémové vodě průzračnou dokonalost. V kombinaci s jiskřivým bergamotem tvoří osvěžující srdce vůně. Dlouhou výdrž pak posiluje spojení pudrové, až mléčné vanilky a akordy pižma.

Složení vůně:
Hlava: Esence ispartské růže, esence stolisté růže z Grasse, růžový absolut, Fleur de Sel akord
Srdce: Indický jasmín, arabský jasmín a bergamot
Základ: Madagaskarská vanilka, pudrový pižmový akord

Symbol úspěchu
Pevně a neohroženě stojící flakon představuje odhodlání generace silných žen. Jedinečný flakon je nádherný z obou stran. Zepředu ční růžovo zlaté srdce, z nějž čerpáme vnitřní sílu a které šíří sluneční paprsky okolo nás. Vzadu pak zaujme bílá, průzračná záře prolínající se ze srdce flakonu až k jeho okrajům.

Inspirujte své okolí příběhem Idôle
Idôle Aura připomíná jedinečnou a neutuchající energii, která prýští z každé ženy. Symbolizuje sílu a nadšení úspěšných žen, které se neváhají podělit o svůj příběh s komunitou dalších žen. Sdílejte světlo svých úspěchů. Budoucnost je plná neomezených možností. Společně to dokážeme, společně jsme všechny Idôle.

hodnocení zákazníků

přehled hodnocení

5
100 %
4
0 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %

průměrné hodnocení

5.0

Příjemná vůně, osobitá a nezaměnitelná

Příjemná vůně, osobitá a nezaměnitelná

05 Říj 2021

Jemná, ale krásná vůně. Hodí se na léto

Jemná, ale krásná vůně. Hodí se na léto

01 Říj 2021

Mám obě Idole i Aura obě senzační vůně

Mám obě Idole i Aura obě senzační vůně

26 Zář 2021

Krásná čistá vůně, vydrží dlouho

Krásná čistá vůně, vydrží dlouho

18 Zář 2021