Informace o produktu

Chloé Eau de Parfum Naturelle, vyzařující moderní vůni organické růže, je neodolatelný květinový parfém pro ženy, který spojuje sílu a spontaneitu přírody se svobodomyslným temperamentem dívky Chloé.

Vyznačuje se přirozenou elegancí, je autentická a uvědomělá, žije v harmonii s přírodou, které si váží a která je pro ni inspirací.

VEGANSKÝ, ETICKÝ PARFÉM, 100% PŘÍRODNÍ PŮVOD
Tato veganská parfémová voda se 100% přírodním původem obsahuje přírodní cestou získaný alkohol a vodu. Nenajdete v ní žádné chemikálie a po celý den vás obklopí květinovou svěžestí. Všechny přísady jsou pěstovány etickým způsobem a každý jemný náznak dřevité růže vám připomene poklidné přírodní prostředí, které zklidňuje a probouzí ducha

#
#
#

ZCELA NOVÁ PŘÍRODNÍ ŠŤÁVA
Ručně trhaná organická růže z etických zdrojů je hlavní ingrediencí tohoto dámského parfému. Vůni parfému rozvíjí vzdušnou a ženskostí oplývající aurou doplněnou marockým hořkým pomerančovníkem. Svěží a jemná cedrátová esence se mísí se zeleným jiskrným černým rybízem, který mu dodává duši, zatímco základní tóny cedrové esence vytváření silný dřevitý aspekt. Smyslná mimóza zdůrazňuje kulatý charakter vůně a pozvedává květinové střední tóny.

 

UDRŽITELNĚJŠÍ DESIGN

 


#
#
#

Tato nadčasová láhev inspirující se ikonickou blůzou s kravatou značky Maison a ozdobená ručně vázanou stuhou v přírodní zelené barvě je 25% složena z recyklovaných materiálů


Složení produktu

ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, EUGENOL, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL, GERANIOL, CITRONELLOL, FARNESOL, BENZYL ALCOHOL.

Spokojenost, krásná vůně 🙂

Spokojenost, krásná vůně 🙂

31 Pro 2021

moc příjemná vůně 🌸💖rychle dodání

moc příjemná vůně 🌸💖rychle dodání

09 Lis 2021