Informace o produktu

GIORGIO ARMANI Sì PASSIONE ÉCLAT Parfémovaná voda pro ženy

Nová, výrazně zářivá interpretace ikonické vůně Sì. Sì Passione Éclat de Parfum zachycuje náladu odvážné moderní ženskosti, evokuje nespoutanou sílu vášně, která rozzáří život a naplní ho smyslem. S étosem, který říká “Sì to Passion” (ano vášni), evokuje vůně Sì Passione Éclat de Parfum ducha odvážného života, definovaného zářivostí a živostí, rozjasněného právě vášní.

Vůně se otevírá jiskřivými vysokými nótami bergamotu, které se dále spojují se zářivým akordem černého rybízu, jež vůni propůjčuje další aspekt prchavé lehkosti a odhaluje novou, svěží zelenou interpretaci tohoto ovoce, které je charakteristickým znakem vůní Sì. Srdce vůně tvoří dvě podmanivé růžové nóty. Jsou jimi růže Centifolia s jemným pudrovým aspektem a damašská růže. Základ tvoří jemná a smyslná bílá pižma ve spojení s hřejivou a uklidňující vanilkou.

Řada těchto ingrediencí je získávání odpovědným a udržitelným způsobem. Jsou jimi například bergamot z italské Kalábrie, damašská růže z turecké Isparty či infuze z bourbon vanilky z Madagaskaru. Udržitelné získávání těchto ingrediencí je symbolem úcty, který tento módní dům chová k přírodě.

Vůně je oděna do ikonického flakonu Sì v rubínové červené barvě. Uvnitř se ukrývá zářivá vůně. Nechybí ani elegantní lesklý černý uzávěr a zlatý kroužek obepínající hrdlo flakonu.

Složení vůně:
Hlava: bergamot, černý rybíz
Srdce: růže Centifolie, damašská růže
Základ: vanilka, bílé pižmo

Objednávala jsem parfém GIORGIO ARMANI Sì PASSIONE ÉCLAT, který se bohužel nedrží víc než půl hodiny - hodinu. Fakt mě to ...

Objednávala jsem parfém GIORGIO ARMANI Sì PASSIONE ÉCLAT, který se bohužel nedrží víc než půl hodiny - hodinu. Fakt mě to zklamalo, nevím, zda to je specificita téhle parfémované vody nebo jen kopie originálního produktu, ale podruhé si parfém v Marionnaud nepořídím.

23 Kvě 2022