Informace o produktu

GUCCI GUILTY TOALETNÍ VODA PRO ŽENY

Představuje nový design flakónu a balení toaletní vody pro ženy Gucci Guilty Eau de Toilette pour Femme, nově inspirovaný kreativní vizí Alessandro Michele. Inspirován ženami, které hledají svobodu v sebevyjádření a lásce, nový flakon odráží siluetu partnerské vůně pro muže. Společně vyjadřují rovnoprávné postavení žen a mužů, které představují.


DESIGN


Populární design vysoké a štíhlé lahvičky Gucci Guilty, která je nyní prezentována v růžové se zlatými tóny, vytváří nová pravidla feminity. Vůně je skryta v černém vnějším obalu s nezaměnitelně mužným akcentem růžového loga se zlatými tóny dvou vzájemně propojených G.

VŮNĚ

S typickou harmonií vůní jantaru a květin je toaletní voda pro ženy Gucci Guilty Eau de Toilette pour Femme definována čistou a svěží ženskostí šeříku podtrženou jiskrným citrusem ve spojení se sladkostí ambrových tónů a pačule.

KAMPAŇ

Protagonisté Gucci Guilty Lana Del Rey a Jared Leto se k sobě vracejí v neobvyklém prostředí motelu. Nezkrotně a svobodně společně vzdorují světu a jejich okouzlující rozhodnost je vyjádřena jednotou vůní pleťových vod Gucci Guilty Eau de Toilette pour Femme a Eau de Toilette pour Homme, s nimiž stojí bok po boku jako rovnocenné protějšky.