Informace o produktu

HUGO BOSS BOTTLED PARFUM Parfém pro muže

Být svým vlastním BOSSem znamená žít jako boss. Být mužem, který důvěřuje svým vlastním instinktům. Nečeká, až věci nastanou, ale sám věci dělá. Přebírá kontrolu nad svým životem, protože ví, že ty nejlepší věci se dějí těm, kteří aktivně jednají. Tato síla a odlišnost pochází ze skutečného poznání sebe sama. Jeho sofistikovanost je ohromující, jeho vřelost inspirující. Boss Bottled Parfum odráží jeho silný postoj – dřevito-ambrová vůně s ušlechtilým srdcem kosatce a akordem fíkového dřeva.

Boss Bottled Parfum vytvořený parfuméry Annick Ménardo a Suzy Le Helley, povyšuje ikonickou rodinu vůní Boss Bottled na další úroveň s dosud nejvyšší koncentrací. Dřevito-zelená vůně se otevírá výraznou mandarinkou a kořeněnými vonnými oleji. Odhaluje svou hloubku a sílu srdcem z kosatce a akordu fíku, který vyjadřuje jeho silné charisma. Dřevité základní tóny esence cedrového dřeva a akord kůže dodávají charakteristické teplo, intenzitu a sílu.

Ikonický flakon Boss Bottled je lakovaný do „smoky“ černé barvy doplněný o černý uzávěr. Flakon a černý matný obal je doplněný o zlaté doplňky, které odráží tuto silnou vůni pro muže, kteří žijí jako BOSS.

Složení vůně:
Hlava: Mandarinka
Srdce: Kosatec, akord fíkového dřeva
Základ: Cedrové dřevo, akord kůže