Informace o produktu

MARIONNAUD SKIN CARE SCRUB POWER APRICOT SEEDS PARTICLES FACE MASK - Exfoliační pleťová maska

2 v 1 maska Scrub Power Apricot Seeds Particles Face Mask kombinuje peeling pokožky s jemnou vyživující péčí. Masky z této řady jsou vytvořeny z přírodních ingrediencí a překvapí vás nádhernými texturami. Krémová maska jemně exfoliuje pleť částečkami z meruňkových semínek a pečuje o ni díky bambuckému máslu a ořechům. Odhalte tajemství broskvové pleti a vyzkoušejte sílu přírody!

Přírodní složky:

Pleťová maska obsahuje částečky meruňkových jader, díky nimž z povrchu pokožky eliminuje odumřelé buňky. Meruňkový olej ze za studena lisovaných semen je známý pro zklidňující a zjemnňující účinky. Bambucké máslo je bohaté na polynenasycené mastné kyseliny a je všeobecně známé svými zklidňujícími a hydratačními účinky. Kombinace ořechů a mandlí zvyšuje exfoliační sílu. Pro voňavý dotek citrusů obsahuje také esenciální pomerančový olej

Použití:
Naneste na odlíčenou, vyčištěnou tvář, vyhněte se konturám očí a rtů. Poté nechte působit 10 minut. Opláchněte teplou vodou. Nepoužívejte více než jednou týdně. Pouze pro vnější použití. Nepoužívejte na podrážděnou nebo poškozenou pokožku. Maska je určena na jedno použití.