Informace o produktu

THALGO SOURCE MARINE 7denní hydratační kúra

SOS kúra přináší koktejl hydratačních molekul a nasytí nejžíznivější pleť během pouhých 7 dnů. Objevte sílu mořských minerálů pro hydrataci a posílení žíznivé pleti.

7denní hydratační kúra Thalgo Source Marine poskytuje okamžitou hydrataci ihned po aplikaci. Mořská voda Seve Bleue des Océans bohatá na mořský mangan posiluje kožní bariéru a omezuje ztrátu vody z pleti. Současně obnovuje zásobu vody a zvyšuje její výměnu v bazální membráně. Filtrát patentovaných Mikronizovaných mořských řas dodává pleti minerály a mikroživiny, které jsou nezbytné pro její správné fungování. Pleť revitalizuje a posiluje. Složení je obohacené o komplex inspirovaný přirozenými hydratačními faktory a kyselinu hyaluronovou o nízké molekulární hmotnosti s vysokým pronikáním do pleti. Svěží fluid poskytuje efekt uhašení žízně ihned po aplikaci.

Použití: v rámci 7denní kúry aplikujte polovinu ampule ráno a polovinu večer na důkladně očištěnou pleť před použitím Source Marine krému. Ampuli uzavřete pomocí odlomené horní části. Při příležitostném použití aplikujte celou ampuli na obličej a krk před použitím denního krému.

Řada Source Marine je mořská péče s koncentrací remineralizujících aktivních látek pro každodenní hydrataci a posílení pleti. V průběhu času a v důsledku působení vnějších vlivů pleť postupně ztrácí zásobu vody. Dochází k oslabení ochranné kožní bariéry, poklesu přirozené zásoby vody v pleti a snížení její výměny mezi dermis a epidermis. Pleť je dehydratovaná, mdlá, s pocity pnutí a oslabuje. Produkty řady Source Marine obsahují mořskou vodu Seve Bleue des Océans s vysokou koncentrací mořského manganu. Trvale obnovují zásobu vody díky trojímu působení. Stimulují syntézu lipidů a zlepšují fungování kožní bariéry. Pomáhají udržet vodu v pleti a podporují její cirkulaci.

Dále obsahují filtrát patentovaných Mikronizovaných mořských řas, komplex bohatý na 14 prvků nezbytných pro pleť. 9 minerálů a stopových prvků a 5 mořských mikroživin remineralizují, chrání, posilují a obnovují energii pleti. Produkty mají svěží mořskou vůni.