Informace o produktu

THALGO SOURCE MARINE Intenzivní hydratační sérum

Ultra koncentrované sérum pro každodenní extra dávku hydratace. Objevte sílu mořských minerálů pro hydrataci a posílení žíznivé pleti.

Intenzivní hydratační sérum Thalgo Source Marine uhasí žízeň pleti a okamžitě zvýší její hydrataci. Mořská voda Seve Bleue des Océans bohatá na mořský mangan posiluje kožní bariéru a omezuje ztrátu vody z pleti. Současně obnovuje zásobu vody a zvyšuje její výměnu v bazální membráně. Filtrát patentovaných Mikronizovaných mořských řas dodává pleti minerály a mikroživiny, které jsou nezbytné pro její správné fungování. Pleť revitalizuje a posiluje. Sérum navíc obsahuje extrakt středomořské hnědé řasy Padina pevonica, který zvyšuje soudržnost buněk, omezuje ztrátu vody a minerálů a podporuje jejich přenos mezi epidermálními buňkami. Sérum má dvakrát větší koncentraci aktivních látek oproti krémům. Má lehkou gelovou texturu.

Použití: ráno a večer na důkladně vyčištěnou pleť před použitím Source Marine hydratačního gelového nebo jemného krému.

Řada Source Marine je mořská péče s koncentrací remineralizujících aktivních látek pro každodenní hydrataci a posílení pleti. V průběhu času a v důsledku působení vnějších vlivů pleť postupně ztrácí zásobu vody. Dochází k oslabení ochranné kožní bariéry, poklesu přirozené zásoby vody v pleti a snížení její výměny mezi dermis a epidermis. Pleť je dehydratovaná, mdlá, s pocity pnutí a oslabuje. Produkty řady Source Marine obsahují mořskou vodu Seve Bleue des Océans s vysokou koncentrací mořského manganu. Trvale obnovují zásobu vody díky trojímu působení. Stimulují syntézu lipidů a zlepšují fungování kožní bariéry. Pomáhají udržet vodu v pleti a podporují její cirkulaci.

Dále obsahují filtrát patentovaných Mikronizovaných mořských řas, komplex bohatý na 14 prvků nezbytných pro pleť. 9 minerálů a stopových prvků a 5 mořských mikroživin remineralizují, chrání, posilují a obnovují energii pleti. Produkty mají svěží mořskou vůni.

hodnocení zákazníků

přehled hodnocení

5
100 %
4
0 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %

průměrné hodnocení

5.0

Pro nastávající jaro jak udělané.

Pro nastávající jaro jak udělané.

20 Bře 2022