Informace o produktu

MITOMO PEARL & CHERRY BLOSSOMPleťová maska

Pearl Cherry Blossom je perfektní každodenní doplněk pro pružnost, rozjasnění, hydrataci a zjemnění pleti. List masky obsahuje arbutin, který snižuje tvorbu melaninu a zároveň čistí, tonizuje a hydratuje pro zdravou pokožku.

Speciální maska ​​MITOMO se vyznačuje jedinečnou technologií, která poskytuje nepřetržitý hydratační pocit spojený s uspokojivou hladkou pokožkou. Naše speciálně vytvořené složky masky se vstřebávají do obličeje, neustále se zevnitř nasycují a obnovují svou ideální úroveň hydratace. Ve srovnání s mnoha jinými pleťovými maskami na trhu můžete s pleťovou maskou Mitomo okamžitě pocítit rozdíl, když ji použijete pouze jednou.

Když si na obličej nanesete naši masku, všimnete si, že vaše unavená pokožka se stane mnohem elastickou, čistou, mladší a zbaví vaši pokožku stresu. Použitím naší vysoce kvalitní masky maximalizujete absorbční sílu vysoce koncentrovaných aktivních složek do pokožky.

Japonci jsou známí svým závazkem ke zdravému životnímu stylu a zvláštním zaměřením na přírodní potraviny a kosmetické produkty. Japonští kosmetici díky intenzivnímu výzkumu odhalili tajemství krásy japonských žen a jejich tajemství mládí

Složení produktu

Aqua,Glycerin,Butylene Glycol, Dipropylene Glycol,Phenoxyethanol, Chlorphenesin,Allantoin, Carbomer,Panthenol,PEG-60 Hydrogenated Castor Oil,Triethanolamine,Prunus Serrulata Flower Extract,Ruby Powder,Disodium EDTA,Aloe Barbadensis Leaf Extract,Boswellia Serrata Gum extract, Fragrance,Sodium Hyaluronate,Sodium Polyacrylate