Informace o produktu
Rychlý městský život má na naši pokožku spoustu negativních dopadů.
Znečištění ovzduší, škodlivé UV záření, stres, špatné stravovací návyky a nedostatek spánku snižují její schopnost regenerace a přispívají k tomu, že se pokožka obličeje může zdát zašedlá a mdlá.

PURE SHOTS NIGHT REBOOT CONCENTRATE:
- rozzáří váš pohled
- dodá energii očním konturám
- redukuje vrásky a kruhy pod očima.


#

 

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

Značka YSL v sobě snoubí extrémní sofistikovanost se smyslem pro módu a luxus. Nová technologie vyvinutá speciálně pro Yves Saint Laurent Beauty odráží tyto kvality, když kombinuje inovativní složení s nejodbornějšími znalostmi v oblasti péči o pleť. Výsledkem je vysoce účinný koncentrát Pure Shots Eye Reboot Concentrate.

 
 

PEČUJÍCÍ KAKTUS

 

Na úpatí pohoří Atlas v Maroku roste zázrak zvaný kaktus „královna noci“, jehož esence probouzí oblast kolem očí, chrání před negativními vlivy městského života a zároveň pomáhá zpomalit viditelné známky stárnutí.

 

#
#
 

SPECIÁLNÍ KOFEINOVÝ KOMPLEX

 

Další klíčovou složkou Pure Shots Eye Reboot Concentrate je speciální duální kofeinový komplex proti stárnutí. Ten pomáhá zesvětlit tmavé kruhy pod očima a zklidnit otoky očního okolí.

 

 

POUŽITÍ

 

1. Použijte množství 1 pumpičky.
2. Aplikujte na spodní a horní víčko.
3. Vmasírujte pro rozjasnění pleti.

 

#
#
#

 

KOMPLEXNÍ PÉČE O PLEŤ

 

Pro komplexní péči o pleť aplikujte nejprve noční sérum Night Reboot Serum. Následně použijte krém Perfect Plumper Cream. Posledním krokem je krémové sérum Eye Reboot Concentrate na oční okolí.