Informace o produktu

BIOTHERM - Blue Therapy - Sérum na oční kontury

Sérum pomáhá při snižování viditelných projevů stárnutí pleti. Díky jedinečnému aplikátoru lze aplikovat na oblast očních kontur a rovněž na řasy. Oblast očí je vyhlazená a řasy posíleny.

SÉRUM S EFEKTEM LIFTINGU OČÍ A OTEVŘENÍ POHLEDU PŮSOBÍ NA TŘI OBLASTI OČNÍHO OKOLÍ, KTERÉ OPTICKY ZAVÍRAJÍ POHLED: VÍČKA, OTOKY A ŘASY

1. Exkluzivní inovované složení
2. Revoluční dvojitý aplikátor (na oční okolí a řasy)

Oči jsou na pohled viditelně větší: Otevření pohledu o tři stupně, náprava příznaků stárnutí. 

Jak používat: Při vytahování aplikátoru z lahvičky, zatočte kartáčkem i kuličkovým aplikátorem o její stěnu, abyste z něj odstranila nadbytečné množství produktu.

Krok 1: Táhněte kuličkovým aplikátorem podél celé oblasti očí, a to třikrát pohyby tam a zpátky. Přitiskněte kuličku zlehka k vnitřnímu koutku oka. (Tímto pohybem masírujete kost slzní kost. Tím aktivujete produkci slz v oku, což má za následek pročištění bělma.)

Krok 2: Veďte kuličkový aplikátor krátkými tahy od víček směrem ven, a to po celém obvodu očního okolí. (Tímto pohybem opticky zvětšíte oko a podpoříte tok lymfy, což má za následek redukci otoků pod očima.)

Krok 3: Celou aplikaci dokončíte kartáčkem. Začněte u kořínků řas a táhněte jím ke konečkům. Tím řasy posílíte a podpoříte jejich růst. V případě potřeby opatrně rozetřete zbytek produktu po řasách konečky prstů.

Do lahvičky ponořte celý aplikátor a proces aplikace opakujte u na druhém oku. Lze používat před nanášením řasenky.