Informace o produktu

SISLEY - Sisleÿum for Men - Komplexní protivrásková péče - normální pleť

Globální proti stárnoucí péče vyvinutá speciálně pro mužskou pleť.

Sisleÿum je celkový revitalizační protivráskový produkt určený pro muže. Tato receptura je navržena tak, aby zvýšila odolnost pleti proti každodenním škodlivým vlivům (holení, zima, stres, znečištěné prostředí, ...). Má řadu různých účinků: zpevňuje, upravuje vrásky, hydratuje, potlačuje pálení způsobené holením a bojuje proti únavě. Pleť je okamžitě zklidněná, hydratovaná a vláčná (výtažky z jablečníku ovocného a macešky polní, bambucké máslo). Pleť je viditelně odolnější a méně unavená (koktejl z aktivních ingrediencí bohatých na oligoelementy). Jemné linky a vrásky jsou redukovány a pleť je pevnější (výtažky z mochyně židovské, padina pavonica a vrby bílé). Sisleÿum je dostupné ve 2 svěžích, nemastných texturách: na normální pleť (gelová struktura pro čistou a matnou pleť) a na suchou pleť (krémová struktura pro klidnou, vyplněnou a matnou pleť). Testováno – nezpůsobuje komedomy.

Výsledek:
Sisleÿum okamžitě zklidňuje pleť podrážděnou holením a dodává jí příjemný pocit, hydrataci a vláčnost. Každý den získává pleť zpět svou vitalitu a sjednocený vzhled; je viditelně posílená, revitalizovaná a mladší.

Aplikace:
Použijte ráno a/nebo večer na čistou a suchou pleť. Vstřebává se okamžitě. Ideální po holení. Na suchou pleť. Vhodný pro citlivou pleť.

Aktivní ingredience:
- jablečník obecný : zklidňuje
-
bambucké máslo : vyživuje, zklidňuje, obnovuje, zjemňuje a chrání
-
violka trojbarevná : zlepšuje oběh vody v pokožce stimulací syntézy
 quaporinů
-
malachit : posiluje obranyschopnost pokožky proti volným radikálům
-
rodochrozit : podporuje účinek SOD* (enzym, který chrání proti volným radikálům)
-
mochyně židovská : proti volným radikálům
-
padina pavonica : stimuluje syntézu glykominoglykanů
-
vrba bílá : urychluje syntézu HSP, účinná proti elastáze a kolagenáze

Objem: 50 ml