Informace o produktu

THALGO AGE DEFENCE - Opalovací krém SPF 30

Perfektní ochrana při opalování
pro normální nebo již opálenou pleť s účinky proti stárnutí. Omlazující krém na opalování je určen všem, kteří se chtějí opalovat bezpečně. Nabízí optimální ochranu obličeje a dekoltu. Je vhodný již opálenou pleť nebo pleť, která není na slunce příliš citlivá. Optimální ochrana pro první dny opalování!

Tento bohatý krém chrání mladistvý vzhled pleti a nabízí ideální toleranci. Pomáhá dosáhnout postupného, ​​rovnoměrného a dlouhotrvajícího opálení. Jeho textura nenechává na pleti bílé fleky, mastný nebo lepivý film.

Sluneční kosmetika Thalgo s vysokou trojitou ochranou díky patentu Sun'Ytol Future® navíc působí proti stárnutí a pigmentovým skvrnám. Voní po citrusech, exotických květech a sladkém karamelu, kokosu a vanilce. Omlazující ochranný krém na opalování UV 30 chrání proti celému spektru UVA a UVB paprsků. Dále obsahuje sluneční filtry proti UVA / UVB záření bez ponechání bílých stop na pokožce. Pletí jsou výborně tolerovány.

Použití: aplikujte před zahájením každého slunění. Aplikaci opakujte každé dvě hodiny pro udržení optimální ochrany. Dále po zpocení, koupání, osušení ručníkem pod.