Informace o produktu

LANCÔME IDÔLE LA POWER CRÈME - Tělové mléko

Idôle La Power Crème
byl vytvořen pro generaci žen, které se nebojí objevovat nové věci, žijí aktivně a chtějí si plnit své sny. Má trojí použití, které dokonale sedí k jejich životnímu stylu: jako parfémovaný tělový krém s vůní Idôle, jako hydratační tělový krém a jako posílení intenzity a výdrže vašeho parfému.

Vyniká lehkou texturu, která hydratuje pokožku a v případě potřeby posiluje intenzitu a výdrž vašeho parfému. Krém obsahuje netradiční ingredienci, která má povzbuzující účinky - růži z Jericha. O této růži se říká, že je nesmrtelná, protože přežívá na poušti a k životu se probouzí pouze tehdy, když se v jejím okolí vyskytuje dostatek vody.

La Power Crème také zvýrazňuje účinek parfémů z řady Idôle a vy si tak můžete užít intenzivnější a delší požitek z tónů růže, jasmínu a bílého pižma. Nyní navíc společně s růží z Jericha, bambuckým máslem a olivovým olejem.

Tipy, jak La Power Crème používat:

1. Hydratace - naneste La Power Crème na pokožku ihned po koupeli, čímž docílíte výraznější hydratace a zjemnění pokožky.
2. Posílení vůně - La Power Crème umí zintenzivnit účinek vašeho parfému. Proto ještě před aplikací Idôle nebo Idôle L'Intense naneste na svá obvyklá místa La Power Crème, a docílite tak delšího a výraznějšího požitku z oblíbené vůně.

Spokojenost, příjemná vůně

Spokojenost, příjemná vůně

12 Čer 2022